1:2
finał (1:0)
05.08.2021, 21:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 5.6 4.45 1.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 5.6 - 4.45 - 1.5
Újpest FC – FC Basel
1:2
finał (1:0)
Gole: 41. Croizet (Onovo) – 56. Arthur, 76. Males (Arthur)
Kartki: 50. Antonov (UTE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 1:1. Foule: 12:5.
Újpest FC:
Banai – Kastrati, Koutroubis, Diaby – Pauljevir, Csongvai, Onovo, Mitrovič, Antonov – Croizet, Tallo (36. Mucsanyi)
Zmiany: Bjelos, Jevtoski, Katona, Kovács, Mucsanyi, Pajovič, Simon, Szakaly, Tomori
Trener:
FC Basel:
Lindner – Lang (68. Lopez), Comert, Frei, Pelmard – Quintilla, Kasami (40. Males) – Zhegrova (47. Millar), Arthur, Palacios (90. Xhaka), Stocker (69. Esposito)
Zmiany: Cardoso, Esposito, Gebhardt, Lopez, Males, Millar, Sene, Spycher, Tushi, Xhaka
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Drugi mecz: Basel - Újpest FC 4:0
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+3
90
81
Zmiana w drużynie Újpest FC: z boiska schodzi Pauljevič, na boisku pojawia się Katona.
76
76. Males (BAS) - 1:2
76
Strzelcem bramki MALES. Asysta Arthur.
69
68
56
56. Arthur (BAS) - 1:1
56
Strzelcem bramki ARTHUR.
50
47
46
45+2
41
41. Croizet (UTE) - 1:0
41
Strzelcem bramki CROIZET. Asysta Onovo.
40
36
1