2:2
finał (0:2)
05.08.2021, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.18 7.05 12.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.18 - 7.05 - 12.5
KAA Gent – RFS Riga
2:2
finał (0:2)
Gole: 52. Oladoye (Tissoudali), 77. Tissoudali (Depopitre) – 11. Lemajić (Deaclaciano), 28. Šimković (Deacleciano)
Kartki: 77. Černiauskas (RFS), 90+1. Friesenbichler (RFS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 15:1. Rzuty rożne: 19:1. Spalone: 1:0. Foule: 8:1.
KAA Gent:
Bolat – Okumu, Ngadeu-Ngadjui, Godeau, Opéri – Oladoye, Kums (C) (69. Odjida-Ofoe) – Castro-Montes, Hjulsager (83. Malede), Tissoudali (83. Bezus) – Bruno (69. Depoitre).
Zmiany: Roef – Odjidja-Ofoe, Bezus, De Sart, Samoise, Hanche-Olsen, Marreh, Malede, Fortuna, Bayo, Depoitre, Van Daele.
Trener:
RFS Riga:
Černiauskas – Pikk (76. Mareš), Lipušćek, Jagodinskis, Savalnieks – Šimković (C) (82. Friesenbichler), Śarić, Strumia, Micevski (66. Stuglis) – Deacleciano (82. Varslavans), Lemajić.
Zmiany: Nerugals, Vilkovs – Sorokins, Villela, Rakels, Varslavans, Koudio, Regźa, Stuglis, Mareš, Friesenbichler.
Trener:
Sędziowie: Al Hakim – Klyer, Wilde
Widownia: 3 887
Drugi mecz: RFS Riga - Gent 0:1
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+4
90+1
83
Zmiana w drużynie KAA Gent: z boiska schodzi Tissoudali, na boisku pojawia się Bezus.
82
Zmiana w drużynie RFS Riga: z boiska schodzi Šimković, na boisku pojawia się Friesenbichler.
77
77
77. Tissoudali (GNT) - 2:2
77
Strzelcem bramki TISSOUDALI. Asysta Depopitre.
76
69
Zmiana w drużynie KAA Gent: z boiska schodzi Bruno, na boisku pojawia się Depoitre.
66
52
52. Oladoye (GNT) - 1:2
52
Strzelcem bramki OLADOYE. Asysta Tissoudali.
46
45+1
28
28. Šimković (RFS) - 0:2
28
11
1