4:0
finał (1:0)
05.08.2021, 20:00 • Estádio Capital do Móvel, Paços de Ferreira (Portugalsko) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.27 5.6 9.6 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.27 - 5.6 - 9.6
FC Paços de Ferreira – Larne FC
4:0
finał (1:0)
Gole: 44. Pereira Junior, 70. Pereira Junior (Ferreira), 73. Antunes Eustaquio, 90+1. Silva De Jesus (Ferreira)
Kartki: 11. De Brito Gonzaga (FER), 39. Jorge Silva (FER), 90+2. Djalo (FER) – 34. Watson (LRN), 50. Bolger (LRN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 11:0. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 10:2. Spalone: 1:0. Foule: 20:15.
FC Paços de Ferreira:
André Ferreira – Jorge Silva, Baixinho (C), De Brito Gonzaga, Ribeiro Vigária – Luiz Carlos, Antunes Eustaquio – Nuno Santos – Delgado Baeza, Da Silva De Jesus – Pereira Junior.
Zmiany: Menezes De Almeira, Antunes, Ferreira, Ibrahim, Silva De Jesus, Djalo, Duarte Castanheira, Rui Pires, Fernando, Da Silva Ramos, Sousa Silva, Da Silva Souza.
Trener:
Larne FC:
Ferguson – Hughes (C), Bolger, Watson, Balmer – Cosgrove, Sule, Herron, Jarvis – McDavid, Randall.
Zmiany: Argyrides – Kelly, Robinson, Hale, Scott, Lynch, Mitchell, Lusty.
Trener:
Sędziowie: Jug – Žunič, Vidali (všichni Slovinsko).
Widownia:
Drugi mecz: Larne FC - Paços 1:0
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+3
90+2
90+1
90+1. Silva De Jesus (FER)
90+1
Strzelcem bramki SILVA DE JESUS. Asysta Ferreira.
77
Zmiana w drużynie Larne FC: z boiska schodzi Hale, na boisku pojawia się McDavid.
75
Zmiana w drużynie FC Paços de Ferreira: z boiska schodzi Nuno Santos, na boisku pojawia się Djalo.
73
73. Antunes Eustaquio (FER)
73
Strzelcem bramki ANTUNES EUSTAQUIO.
70
70. Pereira Junior (FER)
70
Strzelcem bramki PEREIRA JUNIOR. Asysta Ferreira.
68
Zmiana w drużynie FC Paços de Ferreira: z boiska schodzi Delgado Baeza, na boisku pojawia się Silva De Jesus.
Zmiana w drużynie FC Paços de Ferreira: z boiska schodzi Sule, na boisku pojawia się Mitchell.
50
46
45+3
45
44
Strzelcem bramki PEREIRA JUNIOR.
44
44. Pereira Junior (FER)
39
34