2:3
finał (2:2)
05.08.2021, 21:00 • Laugardalsvöllur, Reykjavík • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.7 3.45 1.88 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.7 - 3.45 - 1.88
Breidablik UBK – Aberdeen F.C.
2:3
finał (2:2)
Gole: 16. Eyjólfsson (Vilhjálmsson), 43. Vilhjálmsson (kar.) – 3. Ramírez (Ramsay), 11. Ferguson (Ramsay), 49. Ramírez (McLennan)
Kartki: 48. Vilhjálmsson (BDK), 58. Muminović (BDK), 90+1. Ingvarsson (BDK) – 30. Ramsay (ABE), 75. Gurr (ABE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 2:2. Rzuty rożne: 2:3. Foule: 16:14.
Breidablik UBK:
A. Einarsson – Gunnlaugsson (C), Muminović, Margeirsson, Ingvarsson – V. Einarsson, Sigurdarson (88. Atlason), Sigurjónsson (82. Yeoman), Eyjólfsson (82. Mikkelsen) – Steindórsson (64. Svantórsson), Vilhjálmsson.
Zmiany: Bragason – Mikkelsen, Jónsson, Yeoman, Bragason, Gíslason, Atlason, Gudbjargarson, Helgason, Margeirsson, Robertson, Svantórsson, Torsteinsson.
Trener:
Aberdeen F.C.:
Lewis – Ramsay (65. Gurr), McCrorie, Considine, MacKenzie – Ferguson (46. McGeouch), Brown (C), Ojo – Emmanuel-Thomas (46. Gallagher), Ramírez (83. Hedges), Hayes (46. McLennan).
Zmiany: Woods, Ritchie – Gallagher, McGeouch, McGinn, Jenks, Ruth, Gurr, Campbell, Hedges, Hancock, McLennan.
Trener:
Sędziowie: Bebek – Pataki, Zobenica (CRO)
Widownia:
Drugi mecz: Aberdeen - Breidablik 2:1
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+5
90+1
88
83
82
Zmiana w drużynie Breiðablik UBK: z boiska schodzi Gísli Eyjólfsson, na boisku pojawia się Thomas Mikkelsen.
75
65
64
58
49
49. Christian Ramírez (ABE) - 2:3
49
Strzelcem bramki CHRISTIAN RAMÍREZ. Asysta Connor McLennan.
48
46
Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Lewis Ferguson, na boisku pojawia się Dylan McGeouch.
Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Jonny Hayes, na boisku pojawia się Connor McLennan.
46
45+3
43
43. Árni Vilhjálmsson (BDK) - 2:2
43
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ÁRNI VILHJÁLMSSON..
42
42. Considine (ABE)
30