1:1
finał (0:0)
05.08.2021, 20:00 • Başakşehir Fatih Terim Stadyumu (İstanbul). • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Galatasaray SK – Saint Johnstone F.C.
1:1
finał (0:0)
Gole: 60. Boey – 58. Kerr (kar.)
Kartki: 49. Antalyali (GAL), 80. Marcao (GAL), 90+3. Arda Turan (GAL) – 31. Kane (JOH), 51. Kerr (JOH), 80. Devine (JOH) 56. Muslera (GAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 5:0. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 3:1. Foule: 13:17.
Galatasaray SK:
Muslera (C) – Boey, Luyindama, Marcao, van Aanholt (46. Ömer Bayram) – Kara (57. Balaban), Antalyali – Kerem Aktürkoglu, Kutlu (86. Sekidika), Babel (46. Arda Turan) – Mohamed (46. Diagne).
Zmiany: Balaban – Yedlin, Öztürk, Falcao, Ömer Bayram, Emre Tasdemir, Yilmaz, Emre Kilinc, Arda Turan, Sekidika, Feghouli, Diagne.
Trener:
Saint Johnstone F.C.:
Clark – Kerr (C), Gordon, McCart – Rooney (88. Brown), McCann, Davidson, Wotherspoon, Devine (88. Booth) – O´Halloran (76. Hendry), Kane (62. May).
Zmiany: Parish, Sinclair – Brown, May, Muller, Hendry, Ballantyne, Booth, Northcott, Craig, Denham, Moreland.
Trener:
Sędziowie: S. Schärer – B. Zogaj, J. Erni
Widownia:
Drugi mecz: St. Johnstone - Galatasaray 2:4
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+4
90+3
88
88
86
80
80
76
62
60
60. Boey (GAL) - 1:1
60
58
58. Kerr (JOH) - 0:1
58
Bramkę z rzutu karnego zdobywa KERR..
57
56
56. Muslera (GAL)
56
51
49
46