3:3
finał (1:1)
05.08.2021, 19:30 • Senol Gunes spor Kompleksi Yeni Stadyum, Trabzon • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.88 3.6 3.55 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.88 - 3.6 - 3.55
Trabzonspor – Molde FK
3:3
finał (1:1)
Gole: 15. Nwakaeme (Bakasetas), 58. Souza (Semedo), 74. Djaniny (Bakasetas) – 31. Brynhildsen (Mannsverk), 64. Brynhildsen (Hussain), 85. Hussian (Brynhildsen)
Kartki: 87. Bakasetas (TRA) – 57. Risa (MLD), 79. Sinyan (MLD), 87. Brynhildsen (MLD)
Spudłowany karny!: 90+5. Bakasetas (TRA), nietrafiony
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 7:0. Rzuty rożne: 15:1. Spalone: 2:1. Foule: 6:11.
Trabzonspor:
Ugarcan Čakir – Serkan Asan, Edgar Edgar lé, Franchescoli De Souza, Bruno Peres – Bakasetas, Berat Özdemir (90+3 Parmak), Hamšík – Yao, Tavares Semedo, Swakaeme
Zmiany: Erce Kardesler, Arda Akbulut – Ismail Köybasi, Hüseyin Türkmen, Yusuf Sari, Dorukhan Roköz, Trondsen, Yunus Malli, Gündüz, Murat Akpinar, Abdulkadir Parmak, Genc
Trener:
Molde FK:
Linde – Knidtzon, Sinyan, Gregersen (83. Bjornbak), Risa – Aursnes, Mannsverk (73. Eikrem), Hussian – E. Hestad (83. Breivik), Omoijuanfo (90. Sugurdarsson), Bryndhildsen (90. Ulland Andersen)
Zmiany: Craninx, Lervik – Bjornbak, Wolff Eikrem, Sigurdarsson, Grodem, Fofana, Ulland Anderssen Breivik, Haugden, Lovik
Trener:
Sędziowie: Osmers – Schaal, Kempter
Widownia:
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+6
90+5
90+3
90
90
87
Żółtą kartkę otrzymuje Ola Brynhildsen (Molde FK).
85
Strzelcem bramki ETZAZ HUSSIAN. Asysta Brynhildsen.
83
Zmiana w drużynie Molde FK: z boiska schodzi Stian Gregorsen, na boisku pojawia się Martin Bjornbak.
80
79
74
Strzelcem bramki DJANINY. Asysta Bakasetas.
73
64
Strzelcem bramki OLA BRYNHILDSEN. Asysta Hussain.
58
Strzelcem bramki VIKTOR HUGO FRANCHESCOLI DE SOUZA. Asysta Tavares Semedo.
57
46
45+1
31
Strzelcem bramki OLA BRYNHILDSEN. Asysta Mannsverk.
15
15. Anthony Nwakaeme (TRA) - 1:0