3:0
finał (1:0)
05.08.2021, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Rapid Wiedeń – Anorthosis Famagusta
3:0
finał (1:0)
Gole: 35. Kara, 65. Fountas, 83. Grüll
Kartki: 80. Schick (RVI), 90+1. Sulzbacher (RVI) – 18. Arajuuri (FMG), 47. Korrea (FMG), 81. Antoniadis (FMG)
Spudłowany karny!: 62. Knasmüllner (RVI), bramkarz Loria obronił
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 10:4. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 2:2. Foule: 11:15.
Rapid Wiedeń:
Strebinger – Schick, Greiml, Hofmann (C), Ullmann – Arase (78. Auer), Knasmüllner (71. Schuster), Grahovac, Grüll (87. Sulzbacher) – Kara, Fountas (78. Strunz)
Zmiany: Unger, Gartler – Wimmer, Dibon, Strunz, Auer, Kanuric, Sulzbacher, Schuster
Trener:
Anorthosis Famagusta:
Tzur (59. Loria) – Korrea (59. Hambartsumyan), Arajuuri, Antoniadis, Anderson Correia – Ioannou (46. Popovic), Artymatas (C), Hušbauer – Kaltsas (46. Deletić), Lafferty, Christodoulopoulos (72. Christofi)
Zmiany: Loria – Rousias, Avraam, Popovic, Hambartsumyan, Risvanis, Deletić, Christofi, Chrysostomou, Eloundou
Trener:
Sędziowie: Mariani – Tegoni, Bresmes (vš. Itálie)
Widownia:
Drugi mecz: Anorthosis - Rapid 2:1
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+7
90+1
87
83
83. Grüll (RVI) - 3:0
83
Strzelcem bramki GRÜLL.
81
81. Antoniadis (FMG)
81
80
80. Schick (RVI)
80
78
Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Arase, na boisku pojawia się Auer.
72
71
65
65. Fountas (RVI) - 2:0
65
Strzelcem bramki FOUNTAS.
62
62. Knasmüllner (RVI)
62
61
61.
59
Zmiana w drużynie Anorthosis Famagusta: z boiska schodzi Korrea, na boisku pojawia się Hambartsumyan.