0:3
finał (0:2)
05.08.2021, 19:00 • Elbasan Arena (Elbasan) • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 8.15 4.5 1.38 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 8.15 - 4.5 - 1.38
KF Laçi – RSC Anderlecht
0:3
finał (0:2)
Gole: 27. Delcroix (Refaelov), 42. Hoedt (Refaelov), 61. Refaelov
Kartki: 37. Ademi (LAC), 90+5. Deliu (LAC) – 21. Olsson (AND), 77. Ashimeru (AND), 85. Harwood-Bellis (AND)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 0:8. Spalone: 0:2. Foule: 7:10.
KF Laçi:
Sherri – Roganović, Malota, Ignjatović (C), Velija – Ardit Deliu (86. Arber Deliu), Qato (46. Zulfiu), Lushkja (86. Sulovari) – Zarubica, Guindo (78. Prengaj), Ademi (69. Ziko).
Zmiany: Dajsinani – Prengaj, Bytyqi, Sulovari, Arber Deliu, Ziko, Zulfiji.
Trener:
RSC Anderlecht:
Van Crombrugge (C) – Harwood-Bellis, Hoedt, Delcroix (86. Murillo) – Sardella, Cullen, Olsson (62. Ashimeru), Sergio Gómez (68. Mychajličenko) – Verschaeren, Refaelov (71. Ait Hadj) – Raman (62. Zirkzee).
Zmiany: Verbruggen, Coosemans – Amuzu, Mychajličenko, Ashimeru, Bundu, Zirkzee, Thelin, El Hadj, Kana, Arnstad, Murillo Bermudez.
Trener:
Sędziowie: Sánchez – Cabañero, Garcia (ESP)
Widownia:
Drugi mecz: Anderlecht - Laci 2:1
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+5
90+5
86
86
86
85
78
77
71
69
68
62
62
61
61. Lior Refaelov (AND) - 0:3
61
Strzelcem bramki LIOR REFAELOV.
46
46
45+2