0:0
finał (0:0)
05.08.2021, 16:00 • Centrální stadion, Almaty • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Kajrat Ałmaty – Alaszkert Erywań
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 45. Alykulov (KAL), 77. Alip (KAL), 90. Ussenov (KAL) – 45. Grigorjan (ALS)
Spudłowany karny!: 36. Glišić (ALS), nietrafiony
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 1:2. Foule: 14:5.
Kajrat Ałmaty:
Pokatilov (C) – Hovhannisjan, Dugalić, Alip, Vorogovskij – Burančijev (63. Alves), Poljakov, Abiken – Šušenačev (84. Ulšin), Love, Alykulov (72. Ussenov).
Zmiany: Pivkin, Anarbekov – Alves, Ulšin, Ussenov, Anet, Rachimžanov, Ibragimov, Širobokov.
Trener:
Alaszkert Erywań:
Čančarević – Kadio, Cametá, Voskanjan, Boljević – Grigorjan (C), Hovsepjan (74. Bezecourt), Churtsidze, James (62. Papikjan) – Mihajlović (81. Edigarjan), Glišić (62. Tankov).
Zmiany: Jurčenko – Gome, Davojan, Bezecourt, Edigarjan, Embaló, Krjučkov, Papikjan, Aghekjan, Tankov.
Trener:
Sędziowie: Kulbakov – Žuk, Masljanko (BLR)
Widownia:
Drugi mecz: Alaszkert - Kajrat 3:2
Toboł – MSK Żilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kopenhaga 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – FK Astana 18:00 1:1
IF Elfsborg – Velez 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laci – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domzale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Dinamo Bt. – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi H. – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
Paços – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Szachtior K. 20:00 0:0
Śląsk – Hapoel BS 20:00 2:1
Priština – Bodu 20:00 2:1
Spartak T. – Maccabi T.A. 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
The New Saints – Vik. Pilzno 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Cukaricki – HIF 21:00 3:1
Raków – Rubin 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basel 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija 22:30 2:0
90+4
90
84
83
83. David Churtsidze (ALS)
81
77
74
72
63
62
62
46
45+2
45
Żółtą kartkę otrzymuje Artak Grigorjan (Alaszkert Erywań).
37
37. Arsen Burančijev (KAL)
36
36. Aleksandar Glišić (ALS)
36
20
20. Artur Šušenačev (KAL)
13
13. Artur Šušenačev (KAL)