2. Liga

Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik

3:2

finał (2:1)

24.09.2016, 16:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 10. kolejka • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

90+2

Kajzer! Bramkarz ROW-u broni mocny strzał napastnika Olimpii i przedłuża szansę swojego zespołu na jakiekolwiek punkty. Czas zmierza ku końcowi, przy piłce gospodarze.

90+1

Łukasz Pietroń kończy udział w dzisiejszym spotkaniu. W jego miejsce Michał Bartkowski.

89

Można rzecz o wilku mowa! Mariusz Muszalik upada na linii pola karnego Olimpii. Zawodnik ROW-u stara się wywalczyć rzut karny, lecz zamiast tego wywalczył dla siebie żółtą kartkę.

86

Kartki sypią się jak z rękawa! Krzysztof Iwanowski brualnie potraktował Dawida Gojnego. Taki atak można zakwalifikować nawet na czerwoną kartkę. Nerwy dają o sobie znać, szczególnie w końcówce spotkania.

85

Rybniczanie planowali szybką kontrę, lecz plany pokrzyżował Radosław Stępień. Błyskawicznie reaguje sędzia, który pokazuje zawodnikowi Olimpii żółty kartonik.

85

Im bliżej końca, tym więcej się dzieje w Elblągu! Piłka odbija się od poprzeczki rybniczan i... czy przekroczyła linię? Zdania są podzielone, a o mogło być decydujące trafienie!

84

Bojas bez pośpiechu opuszcza boisko. W jego miejsce ujrzymy Szuprytowskiego.

83

Zielono-czarni decydują się na jeszcze jedną zmianę. W miejsce Jana Janika pojawi się Krzysztof Koch.

82

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
Stały fragment gry dla przyjezdnych sprawił, że "Gladiators" nawiązują kontakt z Olimpią. MARIUSZ MUSZALIK rewelacyjnie przymierzył i posłał piłkę w kierunku prawego spojenia. Ręce same składają się do oklasków, brawo!

77

Zmiana w zespole Olimpii. Z placu gry schodzi Ressel, którego zastąpi Burkhardt.

72

Miejscowi wykorzystują przerwę na dokonanie zmiany. W asyście wielkich braw Paweł Piceluk opuszcza murawę. Jego miejsce zajmie Anton Kolosov.

71

Piekielnie gorąco w jedenastce elblążan. Upada Maciążek, który bezpardonowo został potraktowany przez jednego z gości. Będziemy mieli kolejną przerwę w grze.

65

Trzecia roszada w zespole przyjezdnych. Polak zastąpi na murawie Siwka.

62

Po ponad godzinie gry arbiter pierwszy raz decyduje się ukarać zawodnika. Kamil Wenger za ostre wejście w rywala na własnej połowie zostaje ukarany żółtą kartką.

53

Gol dla Olimpii!
Czy to był gwóźdź do trumny rybniczan? PAWEŁ PICELUK postawił na indywidualną akcję. Sprint, delikatne zejście do środka i pewny strzał. To już drugie trafienie Piceluka w tym spotkaniu.

50

Pierwsza groźna akcja w drugiej części spotkania. Niezwykle silne uderzenie ląduje w rękach Kajzera. Olimpia utrzymuje wysoką dyspozycję z ostatnich minut pierwszej połowy.

46

Rybniczanie nie zostawiają spraw samym sobie i dokonują dwóch roszad. Za Drozdowskiego ujrzymy Dzierbickiego, z kolei Bobera zastąpi Jaroszewski.

45

Olimpia robi co może i po raz kolejny była bliska podwyższenia. Fatalne uderzenie z okolic 14. metra przelatuje kilka metrów nad poprzeczką. Jęk zawodu w pełni uzasadniony, takich okazji nie powinno się marnować.

43

Co też teraz wydarzyło się na połowie rybniczan! Łukasz Pietroń genialnie przymierzył i posłał piłkę w prawy róg siatki ROW-u. Wydawało się, że piłka jest już w bramce, lecz ta odbiła się od wewnętrznej części słupka i powędrowała w zupełnie inną stronę.

41

Zapachniało golem. Rzut rożny dla Olimpii. Dużo graczy, dużo zamieszania i dwie niecelne próby. Momentalnie ożywiła się publiczność na stadionie w Elblągu.

31

Fenomenalne trafienie. Piłka trafia w okolice 5. metra. Nie zdążył z interwencją Kajzer, wysoko unosi nogę JAKUB BOJAS i pakuje piłkę do siatki. Gospodarze wysuwają się na prowadzenie.

30

Prawdziwa petarda z prawej flanki przemknęła obok dłuższego słupka bramki Kajzera. Coraz groźniejsi są w swoich poczynaniach gospodarze.

20

Mamy wyrównanie! Piękne uderzenie z dystansu PAWŁA PICELUKA. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada za linię bramkową. Dwadzieścia minut gry i dwie bramki, zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko!

15

Spratek! Kapitalne uderzenie na krótszy słupek. Junior zielono-czarnych sygnalizuje naprawdę wysoką formę.

12

Ależ okazję zmarnowała teraz Olimpia! Napastnik gospodarzy zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Wycofanie na 10. metr i mamy uderzenie. Broni Kajzer.

6

Świetne otwarcie rybniczan! Znakomite zagranie Mariusza Muszalika w pole karne. Zawodnik "Gladiators" znalazł lukę w defensywie gospodarzy i podał prosto do KAMILA SPRATKA, który płaskim uderzeniem pokonuje Tułowieckiego.

4

Cztery minuty gry za nami i było naprawdę groźnie! Piceluk wpadł niczym torpeda w pole karne Kajzera. Błyskawiczny strzał i broni się ekipa ze Śląska. Rzut rożny dla gospodarzy.