2. Liga

Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik

3:2

finał (2:1)

24.09.2016, 16:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 10. kolejka • Bartosz Bednarek (@Bednarek_B)

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na pozostałe, do zobaczenia! (18:00:03)
Istny dreszczowiec w ostatnich minutach spotkania w Elblągu. Rybniczanie nawiązali kontakt z rywalem po rewelacyjnym trafieniu z rzutu wolnego Mariusza Muszalika. Olimpia do ostatniego gwizdka wiedziała jak skutecznie bronić dostępu do własnej bramki. Co więcej, miejscowi nie tylko bronili wyniku, ale i starali się go podwyższyć. Świetne widowisko – pięć bramek, mnóstwo ciekawych akcji i zwrotów sytuacji.

90+5

90+5

Ostatnie sekundy. Olimpia pod jedenastką "Gladiators". Tu już nic nie ma prawa się wydarzyć!

90+4

Gracz zielono-czarnych przekracza uprawnienia na połowie rywala. Wznowi Tułowiecki, cofają się goście.

90+3

Walczą przyjezdni. Rybniczanie przenieśli się pod bramkę Tułowieckiego i robią co mogą, aby zbliżyć się do siatki rywala.

90+2

Kajzer! Bramkarz ROW-u broni mocny strzał napastnika Olimpii i przedłuża szansę swojego zespołu na jakiekolwiek punkty. Czas zmierza ku końcowi, przy piłce gospodarze.

90+1

Łukasz Pietroń kończy udział w dzisiejszym spotkaniu. W jego miejsce Michał Bartkowski.

90

Arbiter dolicza do końcowego czasu gry 5 minut. Przed nami kolejna zmiana w szeregach gospodarzy.

89

Można rzecz o wilku mowa! Mariusz Muszalik upada na linii pola karnego Olimpii. Zawodnik ROW-u stara się wywalczyć rzut karny, lecz zamiast tego wywalczył dla siebie żółtą kartkę.

88

Przyjezdni po golu Mariusza Muszalika włączyli piąty bieg. Gospodarz nie są już tak pewni trzech punktów, jak jeszcze kilka minut temu. Naciskają goście, którzy szukają szansy na wywiezienie jednego "oczka" z Elbląga.

86

Kartki sypią się jak z rękawa! Krzysztof Iwanowski brualnie potraktował Dawida Gojnego. Taki atak można zakwalifikować nawet na czerwoną kartkę. Nerwy dają o sobie znać, szczególnie w końcówce spotkania.

85

Rybniczanie planowali szybką kontrę, lecz plany pokrzyżował Radosław Stępień. Błyskawicznie reaguje sędzia, który pokazuje zawodnikowi Olimpii żółty kartonik.

85

Im bliżej końca, tym więcej się dzieje w Elblągu! Piłka odbija się od poprzeczki rybniczan i... czy przekroczyła linię? Zdania są podzielone, a o mogło być decydujące trafienie!

84

Bojas bez pośpiechu opuszcza boisko. W jego miejsce ujrzymy Szuprytowskiego.

83

Zielono-czarni decydują się na jeszcze jedną zmianę. W miejsce Jana Janika pojawi się Krzysztof Koch.

82

Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
Stały fragment gry dla przyjezdnych sprawił, że "Gladiators" nawiązują kontakt z Olimpią. MARIUSZ MUSZALIK rewelacyjnie przymierzył i posłał piłkę w kierunku prawego spojenia. Ręce same składają się do oklasków, brawo!

81

Kontratak gości. Kamil Spratek daje sygnał do ataku i szuka kolegów w polu karnym rywala. Bezbłędne zachowanie miejscowych, którzy nadążyli za planami rybniczan.

79

Elblążanie przed szansą z rzutu rożnego. Zbyt krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, bez większego problemu bronią się zielono-czarni.