2. Liga

Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice

1:2

finał (0:0)

24.09.2016, 16:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 10. kolejka • Lukasz Samek

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje na naszym portalu! (17:53:53)
Zakończyło się spotkanie pomiędzy Polonią Bytom i Puszczą Niepołomice. Końcowy wynik to 2:1 na korzyść ekipy z Małopolski. Wynik wydaje się być w pełni sprawiedliwy. Puszcza była zdecydowanie lepszym zespołem.

90+4

90+4

Zawodnicy z Małopolski kontrolują już przebieg gry. Ostatnie sekundy właśnie upływają i zaraz pan sędzia powinien zakończyć mecz.

90+3

Nokaut w doliczonym czasie gry. Trzeba przyznać, że Puszcza jest zdecydowanie lepsza i w pełni zasłużyła na tę bramkę.

90+1

Gol dla Puszczy!
Strzelcem bramki DOMINIK RADZIEMSKI. Pięknej urody strzał z woleja odbija się jeszcze od słupka i wpada do sieci.

90

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry najmniej 4 minuty.

90

Gospodarze ograniczają się już jedynie do dalekich wykopów piłki na uwolnienie.

89

Nie rezygnują przyjezdni. Kolejny atak sunie na bramkę Polonii.

88

Ależ było groźnie! Gajewski z bardzo bliska próbował pokonać Perdijicia, ale bramkarz gospodarzy paruje piłkę na rzut rożny!

87

Będzie korner dla przyjezdnych po szarży Barbusa.

86

Wszyscy gracze prócz golkipera Puszczy na połowie Polonii Bytom. Zapowiada się "obrona Częstochowy" w tych ostatnich minutach.

84

Bardzo nieudany strzał na bramkę Puszczy. Kibice wzburzeni grą swoich pupili.

84

Matko Predijić wybija piłkę w aut i znowu ruszają do ataku goście.

83

Strzał na bramkę Polonii wysoko nad poprzeczką.

82

Raz po raz nadarzają się okazje do wyprowadzenia kontrataku przez Polonię, ale wolni są dzisiaj gospodarze.

81

Orłowski trafia w poprzeczkę po strzale głową!

80

Rzut wolny dla Polonii na własnej części boiska. Dobrze wyprowadzona piłka a później niezrozumiały błąd i piłka poza placem gry.