Fortuna 1 Liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy

0:0

finał (0:0)

24.09.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • 10. kolejka • Dawid Czempisz

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do naszych relacji! (19:53:04)
To już koniec emocji na bielskim stadionie. Ostatecznie nie doczekaliśmy się bramek, choć z pewnością na brak emocji nie możemy narzekać. Oba teamy stworzyły niezłe widowisko i miały swoje szanse na zdobycie gola. Raz piłka dzisiaj zatrzepotała w siatce, ale w tamtej sytuacji na spalonym był Robert Demjan. Bohaterem spotkania są obaj bramkarze, którzy grali dzisiaj na wysokim poziomie i kończą mecz z czystymi kontami.

90+4

90+4

Żółtą kartkę otrzymuje Budzyński (Wisła Puławy).

90+2

Wracający Marek Sokołowski fauluje szarżującego Patore. Później zawodnik Wisły Puławy uderzał głową po dośrodkowaniu Tetycha, ale świetnie interweniuje Leszczyński!

90+1

Wracający Tetych zdołał zablokować Sokołowskiego. Doświadczony obrońca wywalczył tym samym aut.

90

Jak się dowiedzieliśmy arbiter faktycznie zdecydował się doliczyć do spotkania trzy minuty.

89

Dobre wejście na boisko zanotował Smektała. Tym razem wystawił on futbolówkę Maksymiukowi, a ten uderzył wprost w Leszczyńskiego.

88

Sędzia z pewnością doliczy kilka minut do tej rywalizacji. Mieliśmy pięć zmian w drugiej połowie, więc zapewne Mariusz Złotek doda trzy minuty.

87

Były zawodnik bydgoskiej Zawiszy świetnie minął rywala łatwym zwodem, a później huknął z ostrego kąta, ale piłka przeleciała nad bramką!

87

Dwa z rzędu rzuty rożne dla miejscowej drużyny. Z drugiego narożnika centrować będzie Feruga, jednak Witan piąstkuje za pole karne.

86

Znowu Demjan pokazał się z dobrej strony i dograł piłkę do wbiegającego Lewickiego! Uderzenie napastnika zostało jednak zablokowane.

85

Sokołowski dograł dobrze na prawe skrzydło do Ferugi. Ten z kolei popisał się fatalnym dośrodkowanie i piłka opuściła boisko.

84

Coraz większe nerwy widać w drużynie Wisły Puławy! Andrzej Witan znowu musiał ratować skórę swojej ekipie i kapitalną robinsonadą interweniuje po strzale głową Chmiela!

83

Tetych dobrze obsłużył na dwudziestym metrze Jakuba Smektałe. Ten po chwili uderzył, ale pomylił się dość znacznie.

82

Dobre podanie na dwudziestym metrze otrzymał Patora i bez zastanowienia uderzył, jednak pomylił się o dobry metr.

81

Przebudzili się gracze Podbeskidzia i w ostatnich minutach walczą z całych sił o zdobycie zwycięskiej bramki.

80

Piłka wpadła do bramki gości, ale sędzia liniowy wskazał na spalonego! Jak się okazało Lewicki po samotnej szarży dograł do Demjana, a ten był na niewielkim ofsajdzie!