3:0

finał (3:0)

24.09.2016, 18:30 • Emirates Stadium, Londyn • Runda 6 • Wiktor Bukowski

To wszystko na dziś z Londynu! Zapraszamy na wieczorne spotkania na naszym portalu! (20:42:02)
Chelsea była dziś po prostu bezradna! Natomiast Arsenal rozstrzelał się w pierwszej połowie i to wystarczyło, aby wygrać dzisiejsze derby stolicy Anglii. Druga połowa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć i gole Sancheza, Walcotta oraz Özila pokazały, kto był dzisiaj silniejszy.

90+3

90+3

Arsenal spokojnie wymienia podania i arbiter nie zamierza jeszcze dłużej kontynuować tego spotkania. Koniec!

90+1

Arsenal zyska bardzo ważne 3 punkty do ligowej tabeli i bezpośrednio odskoczy od Chelsea na tyle samo oczek! Przypomnijmy, że grała tu 4. z 5. ekipą Premier League.

90

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88

Całe trybuny Emirates Stadium już świętują. Nic wielkiego nie wydarzy się już w derbach Londynu!

87

Trener Conte nie tak wyobrażał sobie te zawody. W drugiej połowie Chelsea prezentuje się już nieco lepiej, ale zaliczka Arsenalu z pierwszej połowy przesądziła o losach meczu.

85

A Arsenalowi wciąż mało i Kanonierzy szukają kolejnego trafienia. Na bliższy słupek zbiegał Giroud, ale miał bardzo trudną sytuację, aby zamienić ją na gola.

84

84. Michy Batshuayi nie wykorzystuje sytuacji sam na sam!

84

Batshuayi marnuje idealną okazję na gola honorowego! Rezerwowy Chelsea miał czystą pozycję i samego bramkarza przed sobą! Uderzenie broni jednak Petr Čech, który zachowuje czyste konto!

83

Diego Costa w końcu doczekał się kartki. Kolejne pretensje tego zawodnika i arbiter pokazuje Hiszpanowi kartkę.

82

Rzut wolny dla Chelsea. Dobre dośrodkowanie Pedro w pole karne, ale gospodarze główkują przed szesnastkę! Tam na piłkę oczekiwał Azpilicueta, który technicznie uderza w stronę słupka! Broni Čech!

80

Gibbs notuje bardzo ważną interwencję we własnym polu karnym! Zaczyna naciskać Chelsea, ale to zdecydowanie za późno, aby myśleć chociażby o remisie! Zaledwie 10 minut do końca.

79

Zmiana w drużynie Arsenal F.C.: z boiska schodzi Alexis Sanchez, na boisku pojawia się Olivier Giroud.

77

5:0 w strzałach na bramkę. Z tego 3 strzały Arsenalu zakończyły się bramkami. Świetna skuteczność Kanonierów.

76

Alexis Sanchez próbuje uruchomić Özila prostopadłym podaniem, ale Niemiec za bardzo wybiega i łamie linię obrońców! Chorągiewka asystenta sędziego w powietrzu!