24.09.2016, 16:15 • Estadio El Molinón, Gijón. • Runda 6 • Radosław Radczak

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com. (18:10:18)

Strzały niecelne: 2:5.
Rzuty rożne: 4:3.
Spalone: 1:5.
Faule: 15:10.
FC Barcelona w pełni zasłużenie pokonała w Gijón Sporting 5:0. Aż do 80 minuty utrzymywał się wynik 2:0, ale po czerwonej kartce dla Lory rozwiązał się worek z bramkami Barcy. "Duma Katalonii" była zdecydowanie lepsza po każdym względem, dlatego tak wysoko wygrała na Estadio El Molinón.

90+3

90+2

Po podaniu od Ardy Turana Denis Suarez zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak pewnie interweniował Cuéllar.

90+1

Po świetnym zagraniu Andre Gomesa znów uderzał Neymar, lecz tym razem trafił w słupek i po odbiciu piłkę złapał Cuéllar!

90+1

Carlos Del Cerro Grande dolicza co najmniej 180 sekund do drugiej połowy spotkania.

90

90. Neymar (BAR)

90

Po podaniu Pique Paco Alcacer zagrał przed pole karne do Neymara, ale ten traci piłkę.

88

88. Neymar (BAR) - 0:5

88

Gol dla Barcelony!
Strzelcem bramki NEYMAR.

Po podaniu Denisa Suareza w szesnastce znalazł się NEYMAR, który uderzeniem z kąta lewą nogą zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu! 0:5!

87

Bliski drugiego gola był Neymar po podaniu Paco Alcacera, ale uderzenie z kąta trafia tylko w boczną siatkę.

86

Żółtą kartkę za faul na Rafinhi otrzymuje Fernando Amorebieta (Sporting Gijón).

85

85. Arda Turan (BAR) - 0:4

85

Strzelcem bramki ARDA TURAN.

Kapitalny mecz Sergiego Roberto, który znów dośrodkował z prawej strony, który idealnie zagrał na głowę ARDY TURANA, który podwyższa rezultat! 0:4!

84

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Douglasa uderzał z 5 metrów Ndi, lecz niecelnie pod naciskiem Mathieu.

0:5

finał (0:2)

Gole: 29. L. Suárez, 32. Rafinha, 81. Neymar, 85. Arda Turan, 88. Neymar

Kartki:   9. Lora (GIJ), 86. Amorebieta (GIJ)   74. Lora (GIJ)

Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:5. Foule: 15:10.

Sporting Gijón: Cuéllar – Lora (C), Meré, Amorebieta, Lillo – S. Álvarez, Cases – Burgui, V. Rodríguez (77. Douglas), Moisés Gómez (68. Ndi) – Cop (68. C. Castro).
Zmiany: Mariño – Douglas, Babin, Aït-Atmane, C. Castro, Ndi, Viguera.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mathieu, Digne – A. Gomes, Busquets (C) (68. Denis Suárez), Rafinha – Arda Turan, L. Suárez (72. Alcácer), Neymar.
Zmiany: Cillessen – Rakitić, Denis Suárez, Iniesta, Mascherano, Alcácer, Alba.

Sędziowie: Carlos Del Cerro Grande (główny).