Korona Kielce – GKS Bełchatów

2:0

finał (2:0)

29.11.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Kielce • Adam Delimat (@a_delimat)

Po dobrej pierwszej połowie i przeciętnej drugiej Korona Kielce wygrywa z GKS-em Bełchatów w stosunku 2:0! Obie bramki padły przed zmianą stron, a na listę strzelców wpisali się Kamil Sylwestrzak i Przemysław Trytko. Po przerwie lepiej prezentowali się goście, jednak nie zdołali potwierdzić swojej przewagi zdobyciem choćby kontaktowego gola.

89

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, boisko opuszcza Kapo, a zastępuje go Sieriej Chiżniczenko.

87

Paweł Golański zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym! Sędzia Musiał nie podyktował jednak rzutu karnego!

84

Ależ to była okazja dla gości! Oko w oko z Cerniauskasem znalazł się Bartosz Ślusarski, ale trafił prosto w bramkarza Korony!

80

Kolejna roszada w Koronie, Jacek Kiełb zmienia Aankoura.

79

Siergiej Pyłypczuk zastępuje Janotę.

73

Ostatnia zmiana w szeregach gości, Wacławczyka zastępuje Paweł Komołow.

72

Ładna akcja gości, dośrodkowanie Basty z prawego skrzydła, piłka spadła na głowę Maka, ale skutecznie interweniował w tej sytuacji bramkarz Korony!

58

Wspomniany Andreja Prokić zastępuje Mójtę.

46

Damian Szymański zastąpił na placu gry Rachwała.

Sędzia Musiał nie doliczył do pierwszej połowy ani sekundy. Po niezłym widowisku Korona Kielce w pełni zasłużenie prowadzi z GKS-em Bełchatów 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobywali w 32. minucie Kamil Sylwestrzak i w 42. minucie Przemysław Trytko.

41

Gol dla Korony!
Kolejne dośrodkowanie i kolejna bramka! Tym razem po wrzutce Golańskiego piłka spadła na głowę Malarczyka, ale z jego strzałem poradził sobie Malarz! W roli dobijającego w tej sytuacji PRZEMYSŁAW TRYTKO, który zdobywa wreszcie bramkę w tym spotkaniu!

32

Dośrodkowanie Golańskiego z rzutu rożnego prosto na głowę Trytki, który kieruje piłkę prosto w Malarza! Do piłki dopada jednak KAMIL SYLWESTRZAK i trafia do pustej bramki! Korona na prowadzeniu!

29

Kapitalną szansę zmarnował Trytko! Z lewego skrzydła perfekcyjnie dośrodkował Sylwestrzak, futbolówka spadła pod nogi niekrytego Przemysława Trytki, który, mając przed sobą całą bramkę, uderzył prosto w Malarza!

21

Prostopadłe podanie w kierunku Aankoura, w ostatniej chwili uprzedził go wychodzący z bramki Malarz!

17

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, Michał Janota faulował Wacławczyka.

4

Groźnie pod bramką gości! Przedarł się z piłką w pole karne bełchatowian Nabil Aankour, zdołał oddać strzał, ale nie trafił w światło bramki!