2:0

finał (2:0)

29.11.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Kielce • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:52:27)

Po dobrej pierwszej połowie i przeciętnej drugiej Korona Kielce wygrywa z GKS-em Bełchatów w stosunku 2:0! Obie bramki padły przed zmianą stron, a na listę strzelców wpisali się Kamil Sylwestrzak i Przemysław Trytko. Po przerwie lepiej prezentowali się goście, jednak nie zdołali potwierdzić swojej przewagi zdobyciem choćby kontaktowego gola.

90+3

90+2

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ani Sylwestrzak, ani Chiżniczenko nie zdołali jednak wypracować sobie pozycji strzeleckiej.

90+1

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, boisko opuszcza Kapo, a zastępuje go Sieriej Chiżniczenko.

88

Powalczył o piłkę Telichowski, obrońca gości zdołał wywalczyć rzut rożny.

87

Paweł Golański zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym! Sędzia Musiał nie podyktował jednak rzutu karnego!

87

Jeszcze jeden rzut rożny dla Bełchatowa, tym razem dośrodkowanie Maka nie dotarło w pole karne.

86

Kolejny rzut rożny dla Bełchatowa, dośrodkowywał Szymański, ale w polu karnym do piłki najwyżej wyskoczył Trytko.

84

Ależ to była okazja dla gości! Oko w oko z Cerniauskasem znalazł się Bartosz Ślusarski, ale trafił prosto w bramkarza Korony!

82

W porę piłkę poza boisko wybija Malarczyk, w opałach defensywa Korony.

80

Kolejna roszada w Koronie, Jacek Kiełb zmienia Aankoura.

79

Siergiej Pyłypczuk zastępuje Janotę.

78

Za chwilę pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy, na boisku pojawi się Siergiej Pyłypczuk.

77

Rzut rożny dla Bełchatowa, do dośrodkowania przygotowuje się Damian Szymański.

75

Trwa napór gości, dośrodkowanie z prawej strony blokuje Sylwestrzak.

73

Ładnym, technicznym uderzeniem indywidualną akcję kończył Michał Mak, niewiele brakowało, a piłka zmierzałaby w światło bramki.