1:1

finał (0:1)

29.11.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Paweł Świtoń (@PawelSwiton)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne wydarzenia sportowe nie tylko z ligi angielskiej, które relacjonują lajfy.com. (17:53:43)
Burnley remisuje z Aston Villą 1:1. Szczególnie dla przyjezdnych ten wynik jest porażką, bowiem prowadzili oni grę przez większą część spotkania.

90+5

90+5

Goście przetrwali ataki, Guzan będzie wyprowadzać piłkę do gry.

90+3

Emocje w końcowej fazie meczu, totalnie zepchnięta do defensywy Aston Villa broni się całym zespołem.

90+1

Dwie idealne szanse Burnley! Najpierw nie trafił Ings, natępnie Jutkiewicz!

90

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

90

Trwa ostatnia minut regulaminowego czasu gry.

89

Faulowany w środku pola Ings około minuty odpoczywał na murawie. Gra została już wznowiona.

Danny INGS - 1:1

87

Gol dla Burnley!
DANNY INGS pewnie pokonuje z rzutu karnego bramkarza Aston Villi i doprowadza do wyrównania na trzy minuty przed końcem spotkania!

86

To nie koniec emocji! Rzut karny dla Burnley! Faulowany Jutkiewicz!

83

Zmiana w drużynie Burnley F.C.: z boiska schodzi Jones, na boisku pojawia się Wallace.

82

Coraz mniej czasu pozostało gospodarzom aby wyrównać. Ciągle wysoko i mądrze gra Aston Villa, co skutecznie zamyka drogę do brmaki Guzana.

77

Zmiana w drużynie Aston Villa F.C..: z boiska schodzi Weimann, na boisku pojawia się Richardson.