4:0

finał (1:0)

29.11.2014, 15:30 • Weserstadion, Brema • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:19:11)
Koniec spotkania! Sędzia nie zdecydował się doliczyć dodatkowych minut. Werder Brema po świetnym spotkaniu w swoim wykonaniu pokonał SC Paderborn 07 4:0.

90+1

90

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89

Prödl złapał jeszcze żółtą kartkę pod koniec spotkania.

88

Ładna interwencja Kruse'a po mocnym strzale Selke. Goście wykopują piłkę daleko poza własną połowę.

87

Dobra interwencja Wolfa po na pozór nie groźnym strzale Kachungi.

86

Werder szuka jeszcze okazji na zdobycie piątej bramki. Gospodarze w ofensywie.

85

Wolf wznawia grę od własnej bramki po kolejnej niezbyt udanej kontrze Paderborn.

84

Jest i ostatnia zmiana Werderu. Caldirola za Gálveza.

83

Druga zmiana w drużynie Werderu. Na murawie pojawia się Eggestein, który zastępuje Ayçiçka.

Levent AYCICEK - 4:0

80

Gol dla Werderu!
Bramkę zdobył LEVENT AYCICEK.

GOOOL! Werder dobija jeszcze Paderborn. LAVENT AYCICEK mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Kruse'a i mamy już 4:0!

78

Dzisiejsze spotkanie ogląda 41 800 widzów.

77

Ruszyli teraz prawą stroną gospodarze i stworzyli sobie pierwszą od dłuższego czasu dobrą okazję. Czujnie broni jednak Kruse.

76

Werder spokojnie rozgrywa piłki w okolicach środkowej części boiska.

74

Strzał Rafy ma bramkę gospodarzy zablokowany przez jednego z zawodników Werderu.