Francuska Ligue 1 Uber Eats

Toulouse FC – FC Lorient

2:3

finał (1:0)

29.11.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Radosław Łączkowski (@RadekLaczkowski)

Aleksandar PEŠIĆ - 2:3

70

Gol dla Toulouse!
Toulouse łapie kontakt z rywalami. Tisserand centruję w pole karne, głową strzela Ben Yedder, ale trafia w słupek. Lecomte zostaje w miejscu i właśnie po wykorzystuję ALEKSANDAR PESIĆ, który zdobywa gola na 2:3

Jordan AYEW - 1:3

60

Gol dla Lorient!
Do piłki podchodzi JORDAN AYEW i zdobywa kolejnego gola dla Lorient! Niewiarygodne rzeczy dzieją się w Tuluzie. Goście w ciągu pięciu minut strzelają trzy bramki i wygrywają na Stadium Municipal 3:1!

Benjamin JEANNOT - 1:2

56

Co się dzieję na Stadium Municipal! Ayew popędził prawą stroną , zagrywa do niepilnowanego BENJAMINA JEANNOT, który wyprowadza Lorient na prowadzenie

Raphael GUERREIRO - 1:1

55

Wyrównujący gol na Lorient! Lautoa prostopadle zagrywa do Jeannot, ten odgrywa do Ayew. Strzał reprezentanta Ghany odbija się od słupka, ale przy dobitce RAPHAELA GUERREIRO bramkarz Toulouse był już bezradny

Tongo DOUMBIA - 1:0

23

Wrzut z autu dla Toulousy na połowie boiska przynosi bramkę. Akpa Akpro dobrze zastawił się i zagrał do Pesicia, ten wypuszcza Ben Yeddera, jego strzał broni wychodzący z bramki Lecomte, lecz piłka trafia pod nogi niepilnowanego TONGO HAMEDA DOUMBII, który strzela na pustą bramkę. Na Stadium Municipal 1:0 dla Toulouse

2:3

finał (1:0)

Gole: 23. Doumbia, 70. Pesić – 55. Guerreiro, 56. Jeannot, 60. Ayew (kar.)

Kartki:   45. Pesić (TOU)

Toulouse FC: Ahamada – Veskovac (78' Ninkov), Grigore, Moubandje – Tisserand, Didot (65' Regattin), Aguilar, Akpa Akpro (74' Braithwaite), Doumbia – Ben Yedder, Pesić

Zmiany: Boucher – Ninkov, Spajić, Sylla, Regattin, Sirieix, Braithwaite

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Guerreiro, Kone, Lautoa – Le Goff, Barthelme (76' Robert), Mesloub, Mostefa – Ayew, Jeannot (79' Diallo)

Zmiany: Chaigneau – Bellugou, Wachter, Diallo, Lavenant, Pele, Robert

Sędziowie: Alexandre Castro – Mickael Annonier, Johann Perruaux – Jerome Miguelgorry