3:0
finał (1:0)
11.08.2022, 20:45 • Başakşehir Fatih Terim Stadium, Istanbul • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.25 6.0 12.0 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.25 - 6.0 - 12.0
Istanbul Basaksehir – Breidablik UBK
3:0
finał (1:0)
Gole: 44. Okaka (Şahiner), 74. Touba, 84. Aleksič (Chouiar)
Kartki: 60. Gürler (IBS) – 32. Sowe (BDK), 35. Yeoman (BDK), 60. Thórhallsson (BDK)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 5:1. Strzały niecelne: 10:1. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 2:2. Foule: 13:3.
Istanbul Basaksehir:
Babacan (C) – Özbayraklı, Ndayishimiye, Touba, Kaldırım – Şahiner, Biglia (79. Aleksič), Özcan (62. Takdemir) – Türüç (62. Chouiar), Okaka (69. Szysz), Gurler (79. Arslantaş)
Zmiany: Şengezer, Dilmen – Duarté, Aleksič, Chouiar, Çelik, Szysz, Takdemir, Arslantaş, Lima, Júnior Caiçara
Trener: Erdinc Sözer
Breidablik UBK:
Einarsson – Gunnlaugsson (C) (85. Helgason), Muminovič, Qvist, Thórhallsson – Einarsson (85. Gautason), Yeoman (75. Lúðvíksson), Eyjólfsson – Svanthorsson (85. Guðbjargarson), Steindórsson, Sowe (46. Ingvarsson)
Zmiany: Bragason – Sigurjónsson, Helgason, Lúðvíksson, Árnason, Guðbjargarson, Margeirsson, Ingvarsson, Gautason
Trener: Oskar Thorvaldsson
Sędziowie: Bognár – Buzás, Kóbor (všichni HUN)
Widownia:
1. mecz: Breidablik - Basaksehir 1:3
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
84
Strzelcem bramki DANIJEL ALEKSIČ. Asysta Mounir Chouiar.
74
Strzelcem bramki AHMED TOUBA.
44
Strzelcem bramki STEFANO OKAKA. Asysta Ömer Ali Şahiner.