1:3
finał (0:1)
04.08.2022, 20:45 • Kópavogsvöllur (3009 míst k sezení), Kópavogur, Island • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 5.65 4.25 1.57 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 5.65 - 4.25 - 1.57
Breidablik UBK – Istanbul Basaksehir
1:3
finał (0:1)
Gole: 63. V. K. Einarsson – 38. Aleksić (Chouiar), 52. Turuc, 90+2. Aleksić (Kaldırım)
Kartki: 58. Muminović (BDK), 74. Þorvaldsson (BDK) – 15. Ndayishimiye (IBS), 24. Chouiar (IBS), 67. Ömer Ali Şahiner (IBS)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 3:4. Foule: 15:10.
Breidablik UBK:
A. Einarsson – Gunnlaugsson (C), Muminović, Margeirsson, Ingvarsson – V. K. Einarsson, Sigurjónsson (80. Yeoman), Eyjólfsson – Svanþórsson (58. Steindórsson), Þórhallson, Þorvaldsson
Zmiany: Bragason, Halldórsson – Qvist, Helgason, Steindórsson, Lúðvíksson, Guðbjargason, Gautason, Pétursson, Jónsson, Yeoman, Gunnarsson, Sowe
Trener: Oskar Þorvaldsson
Istanbul Basaksehir:
Babacan – Özbayraklı (66. Tekdemir), Duarte, Ndayishimiye, Kaldırım – Türüç (89. Szysz), Biglia, Aleksić – Şahiner (75. Júnior Caiçara), Okaka (66. Crivelli), Chouiar (66. Gürler)
Zmiany: Şengezer, Dilmen – Epureanu, Gurler, Çelik, Szysz, Takdemir, Crivelli, Arslantaş, Touba, Lima, Júnior Caiçara
Trener: Erdinc Sözer
Sędziowie: Petri Viljanen – Mika Lamppu, Mikko Alakare (vš. Finsko)
Widownia:
Drugi mecz: Basaksehir - Breidablik 3:0
RFS Riga – Hibernians 18:00 1:1
KuPS – Berno 18:00 0:2
Trnawa – Raków 18:30 0:2
Paide – Anderlecht 18:45 0:2
Szachtior S. – Cluj 19:00 0:0
AIK Solna – Shkendija 19:00 1:1
Viking FK – Sligo 19:00 5:1
Lillestrøm – Antwerp 19:00 1:3
CSKA Sofia – St. Patrick's 19:00 0:1
APOEL – Kyzylzhar 19:00 1:0
Maccabi TA – Aris S. 19:00 2:0
Molde – Kisvarda 19:00 3:0
Neftchi – Rapid 19:00 2:1
Slavia – Panathinaikos 19:00 2:0
Zoria – Craiova 19:30 1:0
Hamrun – Lewski 19:30 0:1
FC Ballkani – Klaksvik 20:00 3:2
Lugano – Hapoel BS 20:00 0:2
Cukaricki – Twente 20:00 1:3
FC Vaduz – Konyaspor 20:00 1:1
Sepsi – Djurgardens 20:00 1:3
Brøndby – Basel 20:30 1:0
Víkingur R. – Lech P. 20:45 1:0
Breidablik – Basaksehir 20:45 1:3
Vidi FC – CS Petrocub 20:55 5:0
Zrinjski – Toboł 21:00 1:0
Hajduk – Vitoria 21:00 3:1
Dundee Utd. – Alkmaar 21:00 1:0
90+5
90+2
Strzelcem bramki DANIJEL ALEKSIĆ. Asysta Hasan Ali Kaldırım.
89
z boiska schodzi Deniz Türüç, na boisku pojawia się Patryk Szysz.
81
z boiska schodzi Oliver Sigurjónsson, na boisku pojawia się Andri Yeoman.
75
z boiska schodzi Ömer Ali Şahiner, na boisku pojawia się Júnior Caiçara.
74
67
67
z boiska schodzi Mounir Chouiar, na boisku pojawia się Serdar Gürler.
z boiska schodzi Şener Özbayraklı, na boisku pojawia się Mahmut Tekdemir.
z boiska schodzi Stefano Okaka, na boisku pojawia się Enzo Crivelli.
63
Strzelcem bramki V. K. EINARSSON.
58
z boiska schodzi Svanþórsson, na boisku pojawia się Steindórsson.
58
52
Strzelcem bramki DENIZ TURUC.
46
45+1
38
Strzelcem bramki DANIJEL ALEKSIĆ. Asysta Mounir Chouiar.
24
15
1