1:1
finał (0:0)
11.08.2022, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.9 3.6 2.35 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.9 - 3.6 - 2.35
1. FC Slovacko – Fenerbahce SK
1:1
finał (0:0)
Gole: 58. Šašinka – 56. Dursun
Kartki: 16. Luan (FEN), 43. Bruma (FEN), 89. Mor (FEN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 2:1. Spalone: 4:1. Foule: 22:10.
1. FC Slovacko:
Nguyen – Tomič (84. Siňavskij), Šimko (64. Reinberg), Kadlec (C), Doski – Petržela, Daníček, Trávník, Ljovin (64. Kohút), Holzer (64. Kalabiška) – Šašinka (72. Kozák).
Zmiany: Fryšták, Borek – Vecheta, Kohút, Brandner, Polášek, Kozák, Kalabiška, Reinberk, Juroška, Merdovič, Siňavskij.
Trener: Martin Svědík
Fenerbahce SK:
Bayındır (C) – Osayi-Samuel, Lemos (74. Gustavo Henrique), Luan (65. Novák), Szalai – Yüksek, Crespo (65. Zajc), Rossi – Bruma (65. Mor), Dursun, Güler (81. Lincoln).
Zmiany: Çetin – Zajc, Valencia, Novák, Kapacak, Eğribayat, Mor, Arão, Lincoln, Henrique, King, Kadıoğlu.
Trener: Jorge Jesus
Sędziowie: Dabanović – Djukić, Todorović (MNE)
Widownia: 6520
1. mecz: Fenerbahce - Slovacko 3:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+5
89
84
z boiska schodzi Michal Tomič, na boisku pojawia się Vlasij Siňavskij.
81
z boiska schodzi Arda Güler, na boisku pojawia się Lincoln.
74
z boiska schodzi Lemos, na boisku pojawia się Gustavo Henrique.
72
z boiska schodzi Ondřej Šašinka, na boisku pojawia się Libor Kozák.
69
69. Kohút (SLO)
65
z boiska schodzi Bruma, na boisku pojawia się Emre Mor.
z boiska schodzi Miguel Crespo, na boisku pojawia się Miha Zajc.
z boiska schodzi Luan, na boisku pojawia się Filip Novák.
64
z boiska schodzi Patrik Šimko, na boisku pojawia się Petr Reinberk.
z boiska schodzi Daniel Holzer, na boisku pojawia się Jan Kalabiška.
z boiska schodzi Vladislav Ljovin, na boisku pojawia się Michal Kohút.
58
58. Ondřej Šašinka (SLO) - 1:1
58
Strzelcem bramki ONDŘEJ ŠAŠINKA.
56
56. Serdar Dursun (FEN) - 0:1
56
Strzelcem bramki SERDAR DURSUN.
46
45+1
43
29
29. Dorsun (FEN)
16
2
2. Doski (SLO)