4:1
koniec po dogrywce (2:0)
11.08.2022, 20:30 • INEA Stadion, Poznań • 3 runda kwalifikacyjna • Krzysztof
STS: 1.3 6.0 8.75 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.3 - 6.0 - 8.75
Lech Poznań – Víkingur Reykjavík
4:1
koniec po dogrywce (2:0)
Gole: 32. Ishak, 44. Velde, 96. Marchwiński, 119. Sousa – 90+5. Djuric
Kartki: 78. Murawski (LPO), 79. Pereira (LPO), 88. Skóraś (LPO), 89. Marchwiński (LPO), 105. Czerwiński (LPO) – 15. Punyed (VKR), 62. Magnusson (VKR), 117. Atlason (VKR) 110. Magnusson (VKR)
Spudłowany karny!: 118. Sousa (LPO), bramkarz Jonsson obronił
Lech Poznań:
Bednarek – Pereira, Czerwiński, Milić (50. Dagerstål), Rebocho (101. Douglas) – Velde (68. Kvekveskiri), Karlström, Murawski (88. Marchwiński), Skóraś – Amaral (88. Sousa) – Ishak (C) (101. Szymczak).
Zmiany: Bąkowski – Douglas, Sousa, Marchwiński, Tsitaishvili, Szymczak, Pingot, Dagerstål, Kvekveskiri.
Trener: John van den Brom
Víkingur Reykjavík:
Jonsson – Gunnarsson, Ekroth, McLagan, Tomasson (46. Atlason) – Agnarsson, Magnusson (C), Punyed, Andrason (74. Ingason) – Gudjonsson (46. Djuric), Sigurpalsson (115. Gudjohnsen).
Zmiany: Ingason – Bordarson, Geirdal, Gudjohnsen, Ingason, Djuric, Hansen, Atlason, Bjornsson.
Trener: Arnar Gunnlaugsson
Sędziowie:
Główny: Julian Weinberger (Austria)
Widownia:
1. mecz: Víkingur R. - Lech P. 1:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
120+1
120+1
119
119. SOUSA - 4:1
119
Strzelcem bramki SOUSA.
Szymczak wykłada futbolówkę do Sousy, a ten mija Jonssona i chwilę później uderza z najbliższej odległości do pustej bramki. Lech już tego nie zaprzepaści.
118
118
118. Rzut karny
118
118
117
117
116
114
113
112
110
110. Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona
110
109
109