11.08.2022, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • 5. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 6:3.
Rzuty rożne: 8:6.
Spalone: 2:3.
Faule: 14:13.
Sporo emocji na stadionie Bruk-Betu w Niecieczy. Pomarańczowym nie wyszła pierwsza połowa spotkania i zeszli oni do szatni z niekorzystnym wynikiem. Podopieczni Radoslava Latala przebudzili się po rozmowie ze szkoleniowcem w szatni i w drugiej części odwrócili wynik na 3:1 uderzeniami Adama Radwańskiego, Murisa Mesanovicia oraz Marcina Grabowskiego.

90+4

90

Doliczony czas.

88

Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
z boiska schodzi Tekijaski, na boisku pojawia się Putiwcew.

88

Ostatnie szanse obu jedenastek na poprawienie wyniku, utrzymuje się konkretne prowadzenie Pomarańczowych.

85

Pozostało pięć minut podstawowego czasu do ostatniego gwizdka Tomasza Wajdy.

82

Mavroudis Bougaidis napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

81

z boiska schodzi Karasek, na boisku pojawia się Błachewicz.

80

Marcin Grabowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

78

Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Mucha.

77

z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Vasil.

77

z boiska schodzi Poznar, na boisku pojawia się Pietraszkiewicz.

70

Gra w ataku pozycyjnym. Poszukiwanie miejsca do zrobienia przewagi w bocznych sektorach boiska. Gospodarze starają się tworzyć przewagę na skrzydłach szarżami indywidualnymi.

68

Bardzo skomplikowana zrobiła się sytuacja głogowian, pozostaje im coraz mniej czasu na odpowiedź.

66

Gol dla Termaliki!
Strzelcem bramki MARCIN GRABOWSKI.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza idzie za uderzeniem. Druga połowa należy do gospodarzy, którzy zdecydowanie poprawili skuteczność. Marcin Grabowski z trzecim uderzeniem do bramki Chrobrego Głogów.

64

Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.

3:1

finał (0:1)

Gole: 52. Radwański, 56. Mesanović, 66. Grabowski – 6. Wolsztyński

Kartki:   20. Biedrzycki (BRK), 60. Poznar (BRK), 80. Grabowski (BRK) – 82. Bougaidis (CHR1)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 2:3. Foule: 14:13.

Bruk-Bet Termalica: Loska – Zawijskyj, Tekijaski (88. Putiwcew), Biedrzycki, Grabowski, Ambrosiewicz, Hubinek, Kadlec (46. Mesanović), Karasek (81. Błachewicz), Radwański (77. Vasil), Poznar (77. Pietraszkiewicz).

Zmiany: Pawluczenko – Śpiewak, Mesanović, Polarus, Farbiszewski, Pietraszkiewicz, Błachewicz, Putiwcew, Vasil.

Trener: Radoslav Latal

Chrobry Głogów: Dybowski – Bogusz, Kuzdra (60. Tupaj), Bougaidis, Praznovsky, Hanc (60. Górski), Kolenc, Bochnak, Mandrysz (78. Mucha), Steblecki (60. Machaj), Wolsztyński.

Zmiany: Węglarz – Michalec, Górski, Mucha, Pieczarka, Kusztal, Wojtyra, Tupaj, Jóźwiak.

Trener: Marek Gołębiewski

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)