3:0
finał (1:0)
11.08.2022, 19:30 • Ion Oblomenco, Craiova • 3 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.23 3.15 3.3 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.23 - 3.15 - 3.3
CS Universitatea Craiova – Zoria Ługańsk
3:0
finał (1:0)
Gole: 5. Silva (Baiaram), 53. Baiaram, 57. Cretu
Kartki: 31. Mateiu (CRI), 45. Koljić (CRI), 71. Silva (CRI), 90+4. Screciu (CRI) – 71. Nazarja (ZOR)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 5:4. Foule: 13:6.
CS Universitatea Craiova:
Lazar – Screciu, Papp, Silva, Bancu (C) – Hanca (75. Vătăjelu), Cretu (65. Capatina), Baiaram (75. Roguljić), Mateiu, Ivan (90+1. Rivaldinho) – Koljić (67. Marković).
Zmiany: Rusu, Popescu – Vătăjelu, Cimpanu, Nistor, Rivaldinho, Vladoiu, Marković, Capatina, Roguljić, Martić, Vina.
Trener: Mirel Radoi
Zoria Ługańsk:
Macapura – Vantuch (30. Smijan), Batahov, Imerekov, Dančenko (89. Alefirenko) – Čurko, Nazarja (C) – Kabajev, Buleca (59. Bezborodko), Cristian – Nagnojnyj (58. Myšnjov)
Zmiany: Saputin, Žilkin – Bražko, Myšnjov, Chlan, Alibekov, Bezborodko, Smijan, Snurnicyn, Alefirenko.
Trener: Patrick Van Leeuwen
Sędziowie: Jug – Žunič, Vidali
Widownia: 15 079
1. mecz: Zoria - Craiova 1:0
Kyzylzhar – APOEL 15:30 0:0
Toboł – Zrinjski 16:00 1:1
Raków – Trnawa 18:00 1:0
Cluj – Szachtior S. 19:00 1:0
Twente – Cukaricki 19:00 4:1
Konyaspor – FC Vaduz 19:00 2:4
Djurgardens – Sepsi 19:00 3:1
CS Petrocub – Vidi FC 19:00 1:2
Basel – Brøndby • koniec po rzutach karnych (3:1) 19:15 2:1
Hapoel BS – Lugano 19:15 3:1
Antwerp – Lillestrøm 19:30 2:0
FCSB – Dunajska 19:30 1:0
Craiova – Zoria 19:30 3:0
Panathinaikos – Slavia 19:30 1:1
Hibernians – RFS Riga 20:00 1:3
Klaksvik – FC Ballkani • koniec po rzutach karnych (3:4) 20:00 2:1
Shkendija – AIK Solna • koniec po rzutach karnych (2:3) 20:00 1:1
Sligo – Viking FK 20:00 1:0
Anderlecht – Paide 20:00 3:0
Aris S. – Maccabi TA 20:00 2:1
Lewski – Hamrun • koniec po rzutach karnych (1:4) 20:00 1:2
Lech P. – Víkingur R. • koniec po dogrywce 20:30 4:1
Rapid – Neftchi • koniec po dogrywce 20:30 2:0
Basaksehir – Breidablik 20:45 3:0
St. Patrick's – CSKA Sofia 20:45 0:2
Berno – KuPS 21:00 3:0
Alkmaar – Dundee Utd. 21:00 7:0
Gil Vicente – Riga FC 21:00 4:0
Kisvarda – Molde 21:00 2:1
90+6
90+4
90+1
z boiska schodzi Andrei Ivan, na boisku pojawia się Rivaldinho.
89
z boiska schodzi Oleg Dančenko, na boisku pojawia się Danil Alefirenko.
75
z boiska schodzi Sergiu Hanca, na boisku pojawia się Bogdan Vătăjelu.
z boiska schodzi Stefan Baiaram, na boisku pojawia się Ante Roguljić.
71
71
67
z boiska schodzi Elvir Koljić, na boisku pojawia się Jovan Markjović.
65
z boiska schodzi Alexandru Cretu, na boisku pojawia się Mihai Capatina.
59
z boiska schodzi Sergij Buleca, na boisku pojawia się Denys Bezborodko.
58
z boiska schodzi Denis Nagnojnyj, na boisku pojawia się Dmytro Myšnjov.
57
Strzelcem bramki ALEXANDRU CRETU.
53
Strzelcem bramki STEFAN BAIARAM.
46
45+3
45
31
30
z boiska schodzi Roman Vantuch, na boisku pojawia się Maksym Smijan.
5
Strzelcem bramki RAÚL SILVA. Asysta Stefana Baiaram.