0:2
finał (0:1)
29.07.2021, 20:45 • MOL Aréna, Dunajská Streda • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w słowackim języku na onlajny.eu
STS: 4.6 3.6 1.68 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 4.6 - 3.6 - 1.68
DAC1904 Dunajska Streda – Partizan Belgrad
0:2
finał (0:1)
Gole: 20. Pantič, 80. Gomes
Kartki: 35. Beskorovayny (DUN), 51. Vera (DUN), 89. Nicolaescu (DUN) – 11. Urošević (PAB), 16. Vujačić, (PAB), 35. Pantić (PAB), 50. Jojić (PAB)
Spudłowany karny!: 78. Balić (DUN), bramkarz Popović obronił
Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 2:0. Rzuty rożne: 10:5. Spalone: 1:1. Foule: 10:12.
DAC1904 Dunajska Streda:
Jedlička – Kružliak, Beskorovayny, Brunetti – Vera, Njie, Schäfer, Nebyla, Ciganiks – Sharani, Divković
Zmiany: Veszelinov, Vantruba – Muhamedbegović, Malý, Balić, Fábry, Andzouana, Veselovský, Rymarenko, Moumou, Taiwo, Nicolaescu
Trener:
Partizan Belgrad:
Popović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Jojić, Zdjelar – Marković, Natcho, Pantić – Gomes
Zmiany: Stevanović – Đorđević, Ostojić, Brežančić, Pavlović, Šćekić, Jović, Smiljanić, Holender, Baždar, Milovanović
Trener:
Sędziowie: Bieri – Zürcher, Maire
Widownia:
1. mecz: Partizan - Dunajska 1:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
89
86
86
81
81
80
Strzelcem bramki GOMES.
78
71
70
61
61
57
51
50
46
35
35
20
Strzelcem bramki PANTIČ.
16
11