1:1
finał (0:1)
29.07.2021, 19:00 • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.16 6.7 16.0 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.16 - 6.7 - 16.0
AGF Aarhus – Larne FC
1:1
finał (0:1)
Gole: 73. Olsen (kar.) – 45. Hale (Randall)
Kartki: 18. Thorsteinsson (AAR), 78. Grønbæk (AAR) – 28. Randall (LRN), 72. Robinson (LRN), 75. Hale (LRN), 82. Ferguson (LRN), 90+3. Kelly (LRN) 26. Thorsteinsson (AAR)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 4:0. Foule: 10:16.
AGF Aarhus:
Hansen – Munksgaard (61. D'Alberto), Tingager (87. Kristensen, Bisseck, Lund (69. Gersbach) – Grönbek, Poulsen, Olsen – Links, Kurminowski (69. Ammitzböll), Thorsteinsson
Zmiany: Andersen, Gersbach, Jevtovič, Tengstedt, Juelsgard, Duncan, Kristensen, D'Alberto, Hausner, Ammitzböll
Trener:
Larne FC:
Ferguson – Cosgrove (71. Robinson), Watson, Bolger, Jarvis – Sule (87. Mitchell), Herron, Hughes – Randall (87. Kelly), McDaid, Lynch (42. Hale)
Zmiany: Argyrides, Kelly, Robinson, Hale, Scott, Mitchell, Lusty
Trener:
Sędziowie: Chinkov – Sokolov, Dobromirov
Widownia:
1. mecz: Larne FC - Aarhus 2:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+6
90+3
87
Zmiana w drużynie Larne FC: z boiska schodzi Mark Randall, na boisku pojawia się Graham Kelly.
Zmiana w drużynie AGF Aarhus: z boiska schodzi Frederik Tingager, na boisku pojawia się Thomas Kristensen.
82
78
75
73
73. Patrick Olsen (AAR) - 1:1
73
Bramkę z rzutu karnego zdobywa PATRICK OLSEN..
72
71
69
Zmiana w drużynie AGF Aarhus: z boiska schodzi Dawid Kurminowski, na boisku pojawia się Alexander Ammitzböll.
61
46
45+1
45
45. Ronan Hale (LRN) - 0:1
45
Strzelcem bramki RONAN HALE. Asysta Randall.
42
28
26