1:0
koniec po rz. karnych (2:3) (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Olympic Stadium, Atény • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.18 6.7 13.75 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.18 - 6.7 - 13.75
AEK Atény – FK Velez Mostar
1:0
koniec po rz. karnych (2:3) (0:0)
Gole: 90+8. Mantalos
Kartki: 45+1. Vranješ (AEK), 46. Mitaj (AEK), 101. Šachov (AEK), 110. Szymański (AEK), 120. Lopes (AEK) – 32. Zajmović (VMO), 58. Ćosić (VMO), 82. Cvijanović (VMO), 90. Vehabović (VMO), 96. De Souza (VMO), 102. Ovčina (VMO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 12:4. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 5:0. Foule: 16:24.
AEK Atény:
Stankovic – Bakakis (91 Svarnas), Vranješ, Tzavellas, Mitaj (69. Lopes) – Mantalos (C), Le Tallec, Szymański – García (80. Albanis, 91. Šachov), Araujo, Tankovic (62. Ansarifard).
Zmiany: Tsintotas, Gkinis – Lopes, Ansarifard, Albanis, Mitoglou, Svarnas, Šachov, Kosidis, Radonja, Šabanadžović, Roukounakis.
Trener:
FK Velez Mostar:
Bogdanović – Ovčina, Isić (95. De Souza), Zeljković, Ferreyra – Hasanović, Radovac (C) (86. Zvonić) – Ćosić (96. Osmić), Pršeš (62. Vehabović) Andušić (73. Cvijanović) – Zajmović (73. Georgijevič)
Zmiany: Kačavenda – Zubanović, Radović, Zvonić, Cvijanović, Georgijevič, De Souza, Osmić, Alagić, Vehabović, Dejanović.
Trener:
Sędziowie: Kevin Clancy (SCO) – David McGeachie (SCO), Sean Carr (SCO)
Widownia:
1. mecz: Velez - AEK Atény 2:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
5. serie 2:3
5. serie 2:3
4. serie 2:2
4. serie 2:2
3. serie 2:1
3. serie 1:1
2. serie 1:1
2. serie 0:1
1. serie 0:0
1. serie 0:0
120
120
110
106
105+4
102
101