2:1
finał (2:0)
29.07.2021, 19:30 • Kópavogsvöllur (Kópavogur) [Kapacita: 3 009] • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 4.0 3.6 1.77 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 4.0 - 3.6 - 1.77
Breidablik UBK – Austria Wiedeń
2:1
finał (2:0)
Gole: 6. Steindórsson (Gunnlaugsson), 24. Vilhjálmsson (Steindórsson) – 68. Fitz
Kartki: 14. Sigurdarson (BDK), 42. Einarsson (BDK) – 13. Martel (AUV), 35. Schoissengeyer (AUV), 45+2. Fitz (AUV)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:7. Spalone: 3:5. Foule: 16:14.
Breidablik UBK:
A. Einarsson – Gunnlaugsson (C), Muminovič, Margeirsson, Ingvarsson – V. Einarsson, Sigurjónsson (78. Atlason), Sigurdarson (66. Yeoman), Eyjólfsson – Steindórsson, Vilhjálmsson (88. Mikkelsen)
Zmiany: Bragason – Atlason, Gudbjargarson, Helgason, Jónsson, Margeirsson, Mikkelsen, Robertsson, Svanthórsson, Thorsteinsson, Ulfarsson, Yeoman
Trener:
Austria Wiedeń:
Pentz – Teigl, Mühl, Schoissengeyr, Suttner (C) – Martel, Fitz – Pichler (90+1. Keles), Fischer, Jukic (58. Grünwald) – Djuricin
Zmiany: Helac, Kos – Bejic, Braunöder, Demaku, Grünwald, Handl, Ivkic, Keles
Trener:
Sędziowie: Mclaughlin – Clarke, Broughton (vš. Irsko)
Widownia:
1. mecz: Austria W. - Breidablik 1:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+8
90+1
88
78
68
68. Fitz (AUV) - 2:1
68
Strzelcem bramki FITZ.
66
58
46
45+3
45+2
42
35
24
24. Vilhjálmsson (BDK) - 2:0
24
Strzelcem bramki VILHJÁLMSSON. Asysta Steindórsson.
14
13
6
Strzelcem bramki STEINDÓRSSON. Asysta Gunnlaugsson.
1