0:2
finał (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Puskás Akadémia Pancho Aréna - Felcsut • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.31 5.15 8.6 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.31 - 5.15 - 8.6
Puskas Akademia – RFS Riga
0:2
finał (0:0)
Gole: 52. Lemajič (Santana), 69. Santana (Šimkovič)
Kartki: 30. Nagy (PUK), 72. Nieff (PUK) – 16. Savalnieks (RFS), 34. Šimkovič (RFS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 0:3. Strzały niecelne: 9:0. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 2:0. Foule: 13:10.
Puskas Akademia:
Tóth – Nunes, Stronati, Spandler – Nagy (C), van Nieff, Corbu, Deutsch (46. Kozák) – Baluta (61. Géresi) – Slagveer 61. Kiss), Plšek (71. Favorov)
Zmiany: Markek, A. Kiss – T. Kiss, Kozák, Favorov, Pujlic, Major, Géresi, Posztobányi, Ominger, Weslen, Komáromi
Trener:
RFS Riga:
Černiauskas – Savalnieks (76. Pikk), Jagodinskis (76. Stuglis), Lipušček, Sorokins – Šarič, Strumia, Šimkovič (C) – Friesenbichler (60. Kouadio), Lemajič (84. Regža), Santana (84. Villela)
Zmiany: Nerugals, Vilkovs – Zjuzins, Villela, Micevski, Rakels, Varslavans, Kouadio, Regža, Stuglis, Pikk, Mareš
Trener:
Sędziowie: Altmann (AUT) – Schreiner (AUT), Gutschi (AUT)
Widownia:
1. mecz: RFS Riga - Puskas 3:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+2
84
Zmiana w drużynie RFS Riga: z boiska schodzi Santana, na boisku pojawia się Villela.
76
Zmiana w drużynie RFS Riga: z boiska schodzi Savalnieks, na boisku pojawia się Pikk.
72
71
69
69. Emerson Santana (RFS) - 0:2
69
61
Zmiana w drużynie Puskás Akadémia FC: z boiska schodzi Slagveer, na boisku pojawia się Kiss.
60
55
55. Kozák (PUK)
52
52. Darko Lemajič (RFS) - 0:1
52
48
48. Jagodinskis (RFS)
46
46
45+1
45
45. Baluta (PUK)
34
30