1:1
koniec po rz. karnych (3:4) (1:0)
29.07.2021, 18:30 • Stadionul Municipal Sfantu Gheorghe • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.48 3.6 6.8 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.48 - 3.6 - 6.8
ACS Sepsi OSK – Spartak Trnawa
1:1
koniec po rz. karnych (3:4) (1:0)
Gole: 29. Fofana – 67. Boateng (Yusuf)
Kartki: 35. Niczuly (SOSK), 88. Fofana (SOSK), 93. Achahbar (SOSK) – 77. Savvidis (TRN), 90+2. Procházka (TRN), 90+5. Ristovski (TRN), 93. Grič (TRN) 120+2. Fofana (SOSK) – 116. Grič (TRN)
Spudłowany karny!:
ACS Sepsi OSK:
Niczuly – Dimitrov, Sousa, Tincu, Stefanescu – Fofana – Paun (59. Gonzáles) – Damascan (46. Ashkovski), Vasvari (C) (46. Aganovič; 73. Achahbar), Rep – Chunchukov (99. Bojic)
Zmiany: Began, Gedo, Achahbar, Gonzáles, Ashkovski, Aganovič, Bojic
Trener:
Spartak Trnawa:
Takáč – Procházka, Kóša, Anthony, Mikovič (C) (120. Tumma) – Bukata (61. Boateng; 115. Vlasco), Savvidis, Grič – Cabral (61. Iván), Ristovski, Yusuf (107. Yao)
Zmiany: Kamenár, Chudý, Tumma, Trajkovski, Iván, Boateng, Yao, Vlasko
Trener:
Sędziowie: Kasumi (KOS) – Zeqiri (KOS), Sekiraqa (KOS)
Widownia:
1. mecz: Spartak T. - Sepsi 0:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
5. serie 3:4
4. serie 3:4
4. serie 3:3
3. serie 2:3
3. serie 2:2
2. serie 1:2
2. serie 1:1
1. serie 1:1
1. serie 1:0
120+2
120+2
120
116
115
107
106
105+1