0:1
finał (0:1)
29.07.2021, 20:45 • Ljudski vrt, Maribor • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.3 3.45 2.9 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.3 - 3.45 - 2.9
NK Maribor – Hammarby IF
0:1
finał (0:1)
Gole: 5. Accam (Bojanić)
Kartki: 21. Šturm (MAR), 67. Milec (MAR) – 68. Ouattara (HAY)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 2:2. Foule: 15:11.
NK Maribor:
Jug – Milec (C), Mitrovič, Voloder, Koderman (55. Vipotnik) – Vrhovec (80. Makoumbou) – Pihler (55. Sikošek), Repas – Šturm, Alvir, Požeg (55. Žugelj).
Zmiany: Bergsen – Mutavčič, Kronaveter, Sikošek, Sirk, Gorenak, Matko, Maher, Makoumbou, Martinovič, Vipotnik, Žugelj.
Trener:
Hammarby IF:
Dovin – Paulsen, Fenger, Fjóluson, Jeahze – Andersen (C) (89. Swedberg), Bojanić (58. Amoo), Sher (89. Erabi) – Accam (46. Ouattara), Selmani (78. Khalili), Ludwigson
Zmiany: Ousted, Blažević – Khalili, Mawana, Erabi, Mendes, Bayéré, Ouattara, Amoo, Sjöberg, Swedberg.
Trener:
Sędziowie: Munuera (ESP) – Barbero (ESP), Martinez (ESP)
Widownia:
1. mecz: HIF - Maribor 3:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+4
89
Zmiana w drużynie Hammarby IF: z boiska schodzi Sher, na boisku pojawia się Erabi.
80
78
71
71. Selmani (HAY)
68
67
65
65. Vrhovec (MAR)
58
55
Zmiana w drużynie NK Maribor: z boiska schodzi Požeg, na boisku pojawia się Žugelj.
Zmiana w drużynie NK Maribor: z boiska schodzi Pihler, na boisku pojawia się Sikošek.
52
52. Milec (MAR)
46
46
45+1
43
43. Vrhovec (MAR)
21
19
19. Koderman (MAR)
5
5. Accam (HAY) - 0:1
5
Strzelcem bramki ACCAM. Asysta Bojanić.