0:0
finał (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Banja Luka City Stadium • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.62 3.95 4.6 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.62 - 3.95 - 4.6
FK Borac Banja Luka – Linfield F.C.
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 73. Mulgrew (BJL), 81. Jovanovič (BJL), 89. Meleg (BJL) – 40. Manzinga (LNF), 73. Vranjes (LNF), 74. Fallon (LNF), 89. Clarke (LNF)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 4:0. Strzały niecelne: 8:0. Rzuty rożne: 13:1. Spalone: 5:5. Foule: 16:13.
FK Borac Banja Luka:
Pavlovič – Čorič (Vusurovič), Jovanovič, Čosič, Subič – Vojnovič (67. Kulasin), Begič – Zakarič (75. Cavic), Vranjes (C) (75. Živkovič), Meleg, Moraitis (55. Lukič)
Zmiany: Četkovič, Lakič – Kujundžič, Uzalac, Siniša Dujakovič, Lukič, Čovič, Kalašin, Milojevič, Erič, Živkovič, Vušurovič
Trener:
Linfield F.C.:
Johns – Hume, Newberry, Callacher, M. Clakre – Fallon (80. Pepper), Mugrew (C), Palmer – Milar, Manzinga (49 Chadwick), Quinn (84. Nasseri)
Zmiany: Walsh. Wiilamson – Roscoe-Byrne, Nasseri, Pepper, Chadwick, Salam, A. Clarke
Trener:
Sędziowie: Hovhannisyan Z – Ghazaryan, S.Hovhannisyan (ARM)
Widownia:
1. mecz: Linfield - Banja Luka 4:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+6
89
Żółtą kartkę otrzymuje Matthew Clarke (Linfield F.C.).
84
81
79
79.
79
75
Zmiana w drużynie FK Borac Banja Luka: z boiska schodzi Stojan Vranjes, na boisku pojawia się Ante Živkovič.
Zmiana w drużynie FK Borac Banja Luka: z boiska schodzi Dino Čorič, na boisku pojawia się Milan Vušurovič.
74
73
Żółtą kartkę otrzymuje Stojan Vranjes (Linfield F.C.).
67
55
49
46
45+1
40
32
32.
1