3:2
finał (1:2)
29.07.2021, 20:00 • De Kuip (Rotterdam) • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.05 12.0 39.0 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.05 - 12.0 - 39.0
Feyenoord Rotterdam – KF Drita
3:2
finał (1:2)
Gole: 7. Til (Linsen), 68. Til (Senesi), 90. Til – 12. Simonovski (Ajzeraj), 16. Fazliu
Kartki: 30. Toornstra (FEY), 50. Jahanbakhsh (FEY), 58. Sinisterra (FEY) – 79. Maloku (KFD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 2:0. Foule: 10:3.
Feyenoord Rotterdam:
Bijlow – Pedersen (83. Haps), Fer, Senesi, Malacia – Toornstra, Kokcu, Til – Jahanbakhsh (62. Boženík), Linssen, Sinisterra
Zmiany: Marciano, Jansen – Antonucci, Bannis, Boženík, Burger, Conteh, Haps, Hartjes, Hendriks, Milambo
Trener:
KF Drita:
Maloku – Limani, Jamal, Cuculi, Blakqori – Vucaj (90+3. Krasniqi), Jašari – Muja, Fazliu (69. Islami), Ajzeraj (90+5. Irogue) – Simonovski
Zmiany: Rexhepi – Balde, Cakolli, Haxhimusa, Irogue, D. Islami, P. Islami, Krasniqi, Kryeziu, Namani
Trener:
Sędziowie: Eskas (NOR) – Haglund (NOR), Ytterland (NOR)
Widownia:
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+5
90+3
90
90. Til (FEY) - 3:2
90
Strzelcem bramki TIL.
83
79
69
68
68. Til (FEY) - 2:2
68
Strzelcem bramki TIL. Asysta Senesi.
62
58
50
30
16
16. Fazliu (KFD) - 1:2
16
12
12. Simonovski (KFD) - 1:1
12
7
7. Til (FEY) - 1:0
7
Strzelcem bramki TIL. Asysta Linsen.