1:0
finał (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Stadion Karadjordje, Novi Sad • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.61 3.6 5.15 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.61 - 3.6 - 5.15
FK Vojvodina Nowy Sad – FK Panevezys
1:0
finał (0:0)
Gole: 90+6. Kabić
Kartki: 80. Cucin (VJV), 85. Simić (VJV), 90+5. Kovačević (VJV) – 39. Floro (PNZ), 86. Elivelto (PNZ)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 4:7. Spalone: 1:3. Foule: 14:9.
FK Vojvodina Nowy Sad:
N. Simić – Devetak, Kovačević, Stevanović, Cucin – V. Simić, Maksimović, Busnić (46. Topić) – Čović (C) (67. Mrkaić), Bastajić (60. Novevski) – Zukić (84. Kabić).
Zmiany: Vukliš – Topić, Miletić, Jelicic, Miric, Novevski, Mrkaić, Stojsavljević, Kabić.
Trener:
FK Panevezys:
Golas – Figuereido Pereira, Januševskis, Bissi (C), Rafael Floro – Elioušius (67. Antanavičius), Kozoronis – Kružikas (84. Vasquez), Elivelto, Jankauskas, Kapnidis (60. Elias).
Zmiany: Šimkevičius – Kublickas, Antanavičius, Elias, Janušauskas, Širvys, Vasquez, Saprong, Baguška.
Trener:
Sędziowie: Frischer – Mõtsnik, Neemlaid (EST).
Widownia:
1. mecz: Panevezys - Vojvodina 0:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
84
84
67
67
60
60
46