1:0
finał (0:0)
29.07.2021, 19:30 • Emile Mayrisch, Esch-sur-Alzette • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 4.9 4.15 1.55 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 4.9 - 4.15 - 1.55
CS Fola Esch – FK Šachťor Salihorsk
1:0
finał (0:0)
Gole: 52. Delgado (Klein)
Kartki: 1. Delgado (FOL), 89. Boutrif (FOL), 90+3. Freire (FOL) – 24. Kendyš (SAL), 25. Pejič (SAL), 30. Chadarkevič (SAL), 38. Begunov (SAL), 76. Ivanovič (SAL)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 3:5. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 7:13. Spalone: 0:4. Foule: 9:10.
CS Fola Esch:
Cabral – Ouassiero, Klein (C), Delgado, Grisez – Pimentel, Mustafič (69. Caron), Freire – Diallo (75. Dragovič), Omosanja (75. Correia), Bensi (61. Boutrif)
Zmiany: Da Costa, Martins – Almada Correia, Boutrif, Caron, Correia, Costa de Sousa, Dikaba, Dragovič, Muharemovič, Mura, Parreira
Trener:
FK Šachťor Salihorsk:
Gutor – Begunov, Filipenko, Chadarkevič (46. Andič), Sačivko – Kendyš (C), Pejič (60. Szöke), Ahmedi – Skavyš (56. Igor), Darboe, Staševič (56. Ivanovič)
Zmiany: Černik, Rudenok, Malaščitskij – Antič, Ivanovič D., Ivanovič I., Korzun, Kozel, Podstrelov, Satara, Sotnikov, Szöke
Trener:
Sędziowie: Kozyk – Šlončak, Skrypka
Widownia:
1. mecz: Salihorsk - Fola 1:2
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+6
90+3
89
80
80.
76
75
Zmiana w drużynie CS Fola Esch: z boiska schodzi Omosanja, na boisku pojawia się Correia.
69
61
Zmiana w drużynie FK Šachťor Salihorsk: z boiska schodzi Pejič, na boisku pojawia się Szöke.
56
Zmiana w drużynie FK Šachťor Salihorsk: z boiska schodzi Staševič, na boisku pojawia się Igor.
52
52. Gilson Delgado (FOL) - 1:0
52
Strzelcem bramki GILSON DELGADO. Asysta Klein.
46
46
45+2
38
32
32.
30
25
24