5:1
finał (3:0)
29.07.2021, 19:15 • Park Hall (Oswestry) • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.72 3.85 4.0 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.72 - 3.85 - 4.0
The New Saints F.C. – Żalgiris Kowno
5:1
finał (3:0)
Gole: 13. Redmond (Smith), 20. Robles (Routledge), 25. McManus (Davies), 69. Robles (Williams), 74. Davies (Smith) – 85. Thuique
Kartki: 27. Davies (TNS) – 27. Vaitkunas (ŽKA), 73. Putrius (ŽKA), 78. Pilibaitis (ŽKA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
Strzały celne: 8:1. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:0. Foule: 10:11.
The New Saints F.C.:
Harrison – Routledge (75. Rees), Astles, Davies, Marriott (C) – Redmond (67. Cornish), McManus (67. Ebbe) – Smith, Robles, Williams – Davies (75. Cieslewicz)
Zmiany: Roberts – Bradford, Cieslewicz, Clark, Cornish, Ebbe, Hudson, Rees
Trener:
Żalgiris Kowno:
Mikelionis – Choco, Sadauskas, Thicot, Vaitkunas (46. Suwa) – Dapkus (46. Putrius), Pilibaitis (C), Sesplaukis – David (70. Abdulgafar), Thuique, Otele
Zmiany: Mičkevičius – Naah, Opeyemi, Putrius, Silkaitis, Suwa
Trener:
Sędziowie: Skoulas (GRE) – Nikolaidis (GRE), Meintanas (GRE)
Widownia:
1. mecz: Żalgiris K. - The New Saints 0:5
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+3
85
85. Thuique (ŽKA) - 5:1
85
78
75
Zmiana w drużynie The New Saints F.C.: z boiska schodzi Davies, na boisku pojawia się Cieslewicz.
74
Strzelcem bramki DAVIES. Asysta Smith.
73
70
69
69. Robles (TNS) - 4:0
69
Strzelcem bramki ROBLES. Asysta Williams.
67
Zmiana w drużynie The New Saints F.C.: z boiska schodzi McManus, na boisku pojawia się Ebbe.
46
Zmiana w drużynie The New Saints F.C.: z boiska schodzi Dapkus, na boisku pojawia się Putrius.
46
45+1
27
Żółtą kartkę otrzymuje Vaitkunas (FK Kauno Žalgiris).
25
25. McManus (TNS) - 3:0
25
Strzelcem bramki MCMANUS. Asysta Davies.
20
20. Robles (TNS) - 2:0
20
Strzelcem bramki ROBLES. Asysta Routledge.