0:5
finał (0:3)
29.07.2021, 19:00 • District Sport Complex, Orhei (Moldávie) • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 11.25 6.25 1.21 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 11.25 - 6.25 - 1.21
Milsami Orhei – IF Elfsborg
0:5
finał (0:3)
Gole: 5. Ndione, 8. Frick, 25. Ndione (Alm), 56. Love (Ondrejka), 65. Ndione (McVey)
Kartki: 16. Istrati (MLS), 45+1. Lambarskij (MLS), 47. Zaporojan (MLS), 62. Buga (MLS)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 1:13. Strzały niecelne: 7:12. Rzuty rożne: 2:3. Spalone: 0:3. Foule: 11:13.
Milsami Orhei:
Buga – Arhirii, Zaporojan, Racu, Dedov (C) (77. Ghimp) – Lambarskij, Zasavitchi – Pisla, Ginsari, Istrati – Nazar (75. Puntus).
Zmiany: Timbur – Ghimp, Iurasco, Antoniuc, Puntus.
Trener:
IF Elfsborg:
Rönning – Strand (31. Zandén), Jarjué, Väisänen, McVey – Ndione (68. Södenberg), Holst, Rømer – Okkels (46. Ondrejka), Frick (C) (46. Cooper Love), Alm (46. Qasem).
Zmiany: Dyngeland, Valdimarsson – S. Holmén, Bernhardsson, Ondrejka, Qasem, K. Holmén, Larsson, Cooper Love, Södenberg, Zandén, Broman.
Trener:
Sędziowie: Bankes – Hatzdidakis, Mainwaring (všichni ENG)
Widownia:
1. mecz: IF Elfsborg - Milsami 4:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
77
75
68
65
65. Ndione (ELF) - 0:5
65
Strzelcem bramki NDIONE. Asysta McVey.
62
56
56. Love (ELF) - 0:4
56
Strzelcem bramki LOVE. Asysta Ondrejka.
47
46
Zmiana w drużynie IF Elfsborg: z boiska schodzi Jeppe Okkels, na boisku pojawia się Jacob Ondrejka.
Zmiana w drużynie IF Elfsborg: z boiska schodzi Per Frick, na boisku pojawia się Jack Cooper Love.
45+1
31
25
25. Ndione (ELF) - 0:3
25
Strzelcem bramki NDIONE. Asysta Alm.
16
8
8. Frick (ELF) - 0:2
8
Strzelcem bramki FRICK.
5
5. Ndione (ELF) - 0:1
5
Strzelcem bramki NDIONE.