1:4
finał (1:0)
29.07.2021, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.54 3.8 5.65 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.54 - 3.8 - 5.65
BATE Borysów – Dinamo Batumi
1:4
finał (1:0)
Gole: 45+2. Jablonski – 48. Mamučašvili (kar.), 59. Flamarion (Mamučašvili), 74. Azarov (Jigauri), 90+5. Panculaia
Kartki: 56. Milić (BAT) – 17. Kobachidze (FBA), 23. Zaria (FBA), 24. Flamarion (FBA), 90+2. Panculaia (FBA)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 3:11. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:1. Foule: 8:12.
BATE Borysów:
Čičkan – Nechaev, J. Filipović, A. Filipović, Bordačev – Milić (85. Bessmertnij), Karasev (85. Nosko), Jablonski, Umarov – Nechajčik (C), Signevič (63. Jusov).
Zmiany: Kudravec, Dergačev – Volkov, Jusov, Kopitović, Bessmertnij, Nosko, Vasilevič.
Trener:
Dinamo Batumi:
Kupatadze – Chabradze, Kobachidze (C), Azackij, Azarov – Teidi, Altunašvili (90+4. Navalovski) – Mamučašvili (79. Gaprindašvili), Zaria (66. Manjgaladze), Jigauri (79. Šindagoridze) – Flamarion (79. Panculaia).
Zmiany: Alavidze – Margvelašvili, Gaprindašvili, Nikabadze, Tevdoradze, Manjgaladze, Panculaia, Navalovski, Gagošidze, Sanogo, Šindagoridze.
Trener:
Sędziowie: U. Schnyder – J. Köbeli, Z. Benjamin (všichni SUI)
Widownia:
1. mecz: Dinamo Bt. - BATE 0:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+5
90+5. Panculaia (FBA) - 1:4
90+5
Strzelcem bramki PANCULAIA.
90+4
90+2
85
85
79
79
79
74
74. Azarov (FBA) - 1:3
74
Strzelcem bramki AZAROV. Asysta Jigauri.
66
63
59
59. Flamarion (FBA) - 1:2
59
Strzelcem bramki FLAMARION. Asysta Mamučašvili.
56
48
48. Mamučašvili (FBA) - 1:1
48
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MAMUČAŠVILI..
45+2
45+2. Jablonski (BAT) - 1:0
45+2
Strzelcem bramki JABLONSKI.
24
23
17