0:1
finał (0:1)
29.07.2021, 19:00 • Jabotinski, Ašdod • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.9 3.15 1.94 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.9 - 3.15 - 1.94
FC Ashdod – Karabach Agdam
0:1
finał (0:1)
Gole: 6. Ozobič (Romero)
Kartki: 59. Einbrom (ASH) – 19. Medina (KBK), 67. Hüseynov (KBK), 90+5. Magomedaljev (KBK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 8:2. Rzuty rożne: 2:2. Spalone: 2:1. Foule: 8:14.
FC Ashdod:
Jarafi – Zaken (C), Cvetkovič, Cohen, Kamaheni – Rainov (58. Einbrom), Akai (73. Haroš), Bilevi (73. I. A. Dahan – Bogoyoko (80. Sabag), Zakaria, Brihon (46. Zasano)
Zmiany: Mishpati, Haroš, Einbrom, Netanel, Sisay, Zasano, Toriel, G. Dahan, I. A. Dahan, Bzeia, Sabag, Hasson
Trener:
Karabach Agdam:
Magomedaljev – Hüseynov, Mammadov (23. Ibrahimli), Medina, Bajramov (90.+3 Gurbanli) – Garajev (C), Andrade – Romero (73. Vešovič), Ozobič (72. Kady), Zoubir – Šejdaev
Zmiany: Balajev, Arazli, Ibrahimli, Kady, Gurbanli, Alijev, Huseynzade, Vešovič, Gulijev
Trener:
Sędziowie: N. Simovič – Djorovič, M. Simovič
Widownia:
1. mecz: Karabach - FC Ashdod 0:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
6
6. Filip Ozobič (KBK) - 0:1
6
Strzelcem bramki FILIP OZOBIČ. Asysta Jaime Romero.