1:0
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0)
29.07.2021, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.65 3.55 4.9 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.65 - 3.55 - 4.9
1. FC Slovacko – Lokomotiv Plovdiv
1:0
koniec po rz. karnych (2:3) (1:0)
Gole: 26. Daníček (Navrátil)
Kartki: 3. Havlík (SLO), 108. Divíšek (SLO) – 73. Ruane (LKP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 8:2. Spalone: 1:5. Foule: 20:16.
1. FC Slovacko:
Nguyen – Reinberk (105. Tomič), Hofmann, Kadlec (C), Kalabiška (91. Divíšek) – Petržela (91. Holzer), Daníček, Havlík, Navrátil (63. Jurečka) – Sadílek – Cicilia (110. Kohút)
Zmiany: Borek, Bajza – Holzer, Mareček, Vecheta, Kohút, Divíšek, Jurečka, Šimko, Tomič, Merdovič
Trener:
Lokomotiv Plovdiv:
Pirgov – Gomis, Crăciun, Petrovič (91. Bykov) – Karagaren, Vitanov, Umarbojev (69. Jančev), Ruane – Salinas, Minčev (104. Ivanov), Iliev (C)
Zmiany: Raeder – Bykov, Paskalev, Jančev, Ivanov, Angelov, Nikolajev
Trener:
Sędziowie: Andrew Madley – Ian Hussin, Daniel Robathan
Widownia: 4208
1. mecz: Lokomotiv Plovdiv - Slovacko 1:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Karagaren (LKP)
5. serie 2:3
Kadlec (SLO)
5. serie 2:2
Jančev (LKP)
4. serie 1:2
Jurečka (SLO)
4. serie 1:2
Ruane (LKP)
3. serie 0:2
Kohút (SLO)
3. serie 0:1
Salinas (LKP)
2. serie 0:1
Holzer (SLO)
2. serie 0:1
Iliev (LKP)
1. serie 0:1
Daníček (SLO)
1. serie 0:0
120+1
110
108
106
105+2
105+2
105+2. Cicilia (SLO)
105
104
99
99.
98
98. Pirgov (LKP), Holzer (SLO)
91
91
Zmiana w drużynie 1. FC Slovácko: z boiska schodzi Kalabiška, na boisku pojawia się Divíšek.
91
90+4
90+2
90+2. Karagaren (LKP)
73
71
71. Sadílek (SLO)
69
66
66.
63
46
45+2
45+1
45+1. Kalabiška (SLO)
26
26. Daníček (SLO) - 1:0
26
Strzelcem bramki DANÍČEK. Asysta Navrátil.
16
16.
3
1