0:5
finał (0:1)
29.07.2021, 19:00 • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 11.0 6.05 1.22 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 11.0 - 6.05 - 1.22
Torpiedo Żodzino – FC Kopenhaga
0:5
finał (0:1)
Gole: 28. Diks, 66. Boving, 68. Hojlund, 75. Boving, 90+3. Hojlund
Kartki:
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
Strzały celne: 0:10. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 0:4. Foule: 14:12.
Torpiedo Żodzino:
Bušma – Ustinov (71. Burko), Jašin, Aussi, Gružjevskij (79. Astachov) – Premudrod, Pavljukov – Antilevski, Nikolajevič (64. Makarov), Gabovda – Samijev
Zmiany: Abramovič, Antilevskij, Astachov, Burko, Kirilenko, Klene, Kucharčik, Makarov, Monteiro, Odeoibo, Oya
Trener:
FC Kopenhaga:
Grabara – Diks, Nelsson, Boilesen, Bengtsson – Stage (62. Zeca), Falk Jensen, Lerager – Biel, Wilczek (46. Wind), Boving (77. Haraldsson)
Zmiany: Ankersen, Daramy, Grytebust, Haraldsson, Hojlund, Johnsson, Chočolava, Kristinsen, Lund Jensen, Oikonomou, Wind, Zeca
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
1. mecz: Kopenhaga - Żodzino 4:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+4
90+3
Strzelcem bramki HOJLUND.
79
77
75
Strzelcem bramki BOVING.
71
68
68. Hojlund (KOD) - 0:3
68
Strzelcem bramki HOJLUND.
66
66. Boving (KOD) - 0:2
66
Strzelcem bramki BOVING.
64
62
46
46
45
28
28. Diks (KOD) - 0:1
28
Strzelcem bramki DIKS.
1