1:2
finał (0:0)
29.07.2021, 18:30 • Estadi Nacional, Andorra la Vella • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 11.75 5.25 1.25 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 11.75 - 5.25 - 1.25
FC Santa Coloma – Hibernian F.C.
1:2
finał (0:0)
Gole: 70. Lopez (Puerto) – 73. Murphy, 76. Mackay
Kartki: 35. Cistero (FSA), 77. Blanco (FSA) – 40. McGinn (HIB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 1:8. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 0:4. Foule: 16:14.
FC Santa Coloma:
Ramos – Torres (79. Pi), Miranda, Santos, Cistero (80. Tizon) – Blanco, Rebes (C), Puerto Bellart – Fernandez (80. Cervos), Lopez, Rodriguez
Zmiany: Benitez (B), Cervos, Pi, Tizon
Trener:
Hibernian F.C.:
Macey – McGinn, Porteous, Hanlon (C) (72. McGregor), Doig – Magennis (81. Wright), Gogic, Doyle-Hayes (72. Mackay), Campbell – Boyle (60. Doidge), Nisbet (60. Murphy)
Zmiany: Brydon, Dabrowski (B), Doidge, Gullan, Mackay, McGregor, Murphy, Samson (B), Stevenson, Wright
Trener:
Sędziowie: Troleis – Hermansen, Djurhuus
Widownia:
1. mecz: Hibernian - Santa 3:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
76
76. Mackay (HIB) - 1:2
76
Strzelcem bramki MACKAY.
73
73. Murphy (HIB) - 1:1
73
Strzelcem bramki MURPHY.
70
70. 1:0
70
Strzelcem bramki LOPEZ. Asysta Puerto.