0:2
finał (0:2)
29.07.2021, 18:00 • Sumgait City Stadium, Sumgait • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 5.6 3.2 1.66 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 5.6 - 3.2 - 1.66
FK Sumgait – FK Cukaricki Belgrad
0:2
finał (0:2)
Gole: 10. Ndiaye (Mijailović), 16. Docić (kar.)
Kartki: 55. Mustafajev (SMQ) – 34. Ndiaye (CUK), 59. Stevanović (CUK), 81. Drezgić (CUK), 90+6. Jovanović (CUK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:3. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 9:2. Spalone: 3:2. Foule: 14:23.
FK Sumgait:
Bajramov – Mutallimov (83. Nagijev), Chodžanijazov, Hahgverdi, Badalov (74. S. Abdullazade), Ahmadov (72. Nabijev) – Sadichov, Chačajev (83. Husejnov), Mustafajev (C), R. Abdullzade (72. Mahmudov) – Chorbani.
Zmiany: Ahmedli, Gulijev – Nagijev, V. Husejnov, S. Abdullazade, Mahmudov, R. Husejnov, Turabov, Alijev, Nabijev.
Trener:
FK Cukaricki Belgrad:
Petrović – Roganović, Tanasijević, Šapić, Stevanović (67. Drezgić) – Docić (C), Mijailović – Janković (57. Čolović), Kajević (57. Kovač), Ndiaye (63. Campbell) – Jovanović.
Zmiany: Belić – Rogan, Tošić, Rakonjac, Campbell, Ergelaš, Čolović, Drezgić, Savić, Kovač, Čolić, Lukić.
Trener:
Sędziowie: Burchardt – Hummelgaard, Hoeg (DEN).
Widownia:
1. mecz: Cukaricki - Sumgait 0:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+6
90+6
83
Zmiana w drużynie FK Sumgait: z boiska schodzi Tellur Mutallimov, na boisku pojawia się Dmytro Nagijev.
81
74
72
Zmiana w drużynie FK Sumgait: z boiska schodzi Sulejman Ahmadov, na boisku pojawia się Jusif Nabijev.
67
63
59
57
Zmiana w drużynie FK Cukaricki Belgrad: z boiska schodzi Asmir Kajević, na boisku pojawia się Stefan Kovač.
55
46
45+1
34
16
16. Marko Docić (CUK) - 0:2
16
Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARKO DOCIĆ..
15
15.
10
10. Ibrahima Ndiaye (CUK) - 0:1
10
Strzelcem bramki IBRAHIMA NDIAYE. Asysta Srdjan Mijailović.