0:1
finał (0:1)
29.07.2021, 18:00 • Helsinki Football Stadium (Helsinky) [Kapacita: 36 200] • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.85 3.15 2.5 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.85 - 3.15 - 2.5
FC Honka Espoo – NK Domzale
0:1
finał (0:1)
Gole: 22. Jakupovic (Ibričič)
Kartki: 45+2. Levänen (HES) – 59. Markuš (DML), 78. Klemenčič (DML)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
Strzały celne: 2:4. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 5:9. Spalone: 2:0. Foule: 18:11.
FC Honka Espoo:
Murray – Hatakka, Koski (14. Heikkilä), Aalto (C) – Modesto, Pyyhtiä, Voutilainen (86. Alegría), Levänen (60. Arko-Mensah) – Kaufmann – Dongou, Smith (60. Savage)
Zmiany: Huuhtanen, Paunio – Heikkilä, Savage, Saarikivi, Ollikainen, Rasimus, Alegría, Rale, Banahene, Arko-Mensah, Koskinen
Trener:
NK Domzale:
Mulalić – Žinič (89. Dobrovoljc), Vuklišević, Klemenčič, Karić – Markuš (82. Käit), Husmani – Jakupovic, Ibričić (C), Alić – Podlogar
Zmiany: Mihelak – Dobrovoljc, Pišek, Käit, Adamov, Hodžić, Repas, Dajčman, Saitoski, Martinović, Gorenc-Stanković, Vuk
Trener:
Sędziowie: Kralović – Štrbo, Weiss (vš. Slovensko)
Widownia:
1. mecz: Domzale - Honka 1:1
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+4
89
86
82
78
66
66. Modeste (HES)
60
Zmiana w drużynie FC Honka Espoo: z boiska schodzi Darren Smith, na boisku pojawia się Demba Savage.
59
46
45+3
45+2
22
22. Jakupovic (DML) - 0:1
22
Strzelcem bramki JAKUPOVIC. Asysta Ibričič.
14
1