4:1
koniec po dogrywce (0:0)
29.07.2021, 17:00 • Centralnij stadion, Kostanaj • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 3.35 3.25 2.15 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 3.35 - 3.25 - 2.15
Toboł Kostanaj – Hajduk Split
4:1
koniec po dogrywce (0:0)
Gole: 56. Jovanćić (Mužikov), 61. Sergejev (Tośić), 67. Sergejev (Brigido), 118. Tagybergen (Nurgalijev) – 90+4. Sahiti
Kartki: 31. Kajrov (KST), 37. Jovanćić (KST), 81. Valjulin (KST) – 14. Simič (HJS), 94. Simić (HJS)
Spudłowany karny!: 70. Krovinović (HJS), bramkarz Mokin obronił
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 4:0. Foule: 11:12.
Toboł Kostanaj:
Mokin – Maily, Maročkin, Amanović – Kajrov, Mužikov (C) (87. Nurgalijev), Jovanćić (108. Žarinbetov), Valjulin – Tośić (75. Toni Silva), Sergejev (79. Lobžanidze), Brigido (87. Tagybergen).
Zmiany: Busurmanov, Cuprikov – Asrankulov, Semčenkov, Tagybergen, Nurgalijev, Žarinbetov, Toni Silva, Žumašev, Abilgazij, Lobžanidze.
Trener:
Hajduk Split:
Kalinić (C) – Ćolina (83. Dolćek), Simič, Vušković (83. Dimitrov), Lovrencsics – Vuković – Jairo (68. Bjuk), Krovinović (112. Atanasov), Sahiti – Ljubićić (61. Elez), Mlakar (83. Diamantakos).
Zmiany: Posavec, Perić – Dimitrov, Eduok, Čujić, Čaluśić, Diamantakos, Elez, Atanasov, Bjuk, Dolćek, Ćubelić.
Trener:
Sędziowie: Moskalev – Masjakin, Usačev
Widownia:
1. mecz: Hajduk - Toboł 2:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
94
81
37
31
14