0:0
koniec po rz. karnych (1:3) (0:0)
29.07.2021, 16:00 • Daugava Liepāja, Liepaja • 2 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 4.5 3.15 1.81 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 4.5 - 3.15 - 1.81
FK Liepaja – CSKA Sofia
0:0
koniec po rz. karnych (1:3) (0:0)
Gole:
Kartki: 53. Ukpa Effiong (LIE), 73. Mirosavljev (LIE), 89. Karklins (LIE), 105+1. Ostojič (LIE) – 23. Turicov (SOF), 62. Catakovič (SOF), 111. Youga (SOF)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
Strzały celne: 1:1. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:4. Foule: 27:14.
FK Liepaja:
Zviedris – Keita, Šimič, Isajevs, Žulevs (77. Veretilo) – Tkačuk, Baga (68. Karklins), Biarozkin (109. Šabala) – Ukpa Effiong (109. Tidenbergs), Mirosavljev (81. Ostojič), Dodo (C)
Zmiany: Ikstens, Radotič – Garbellotto, Hvoinickis, Karklins, Lazarevič, Ostojič, Šabala, Tidenbergs, Torres, Veretilo
Trener:
CSKA Sofia:
Busatto – Turicov, Mattheij, Antov (C), Mazikou – Bai, Youga, Catakovič (88. Geferson), Carey – Wildschut (74. Jomov), Caicedo
Zmiany: Božev, Jevtimov – Ahmedov, Dončev, Galabov, Geferson, Nzila, Petrov, Jomov, Živkov
Trener:
Sędziowie: Birsan – Grigoriu, Marica
Widownia:
1. mecz: CSKA Sofia - Liepaja 0:0
Szachtior K. – FCSB • koniec po rz. karnych (5:3) 15:00 2:1
Liepaja – CSKA Sofia • koniec po rz. karnych (1:3) 16:00 0:0
Toboł – Hajduk • koniec po dogrywce 17:00 4:1
FC Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija • koniec po rz. karnych (4:5) 18:00 1:0
Honka – Domzale 18:00 0:1
Dinamo Br. – Vik. Pilzno 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Cukaricki 18:00 0:2
Worskła P. – KuPS • koniec po dogrywce 18:00 2:3
Bodu – Valur 18:00 3:0
Hacken – Aberdeen 18:30 2:0
Santa – Hibernian 18:30 1:2
Levadia – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Spartak T. • koniec po rz. karnych (3:4) 18:30 1:1
MSK Żilina – Apollon 18:45 2:2
Żodzino – Kopenhaga 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjörður 19:00 4:1
Raków – Suduva • koniec po rz. karnych (4:3) 19:00 0:0
Slovacko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po rz. karnych (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – IF Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – Petrocub 19:00 1:0
Hapoel BS – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Maccabi H. – Dinamo Tb. 19:00 5:1
The New Saints – Żalgiris K. 19:15 5:1
Maccabi T.A. – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria W. 19:30 2:1
Vojvodina – Panevezys 20:00 1:0
Partizani – Basel 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velez • koniec po rz. karnych (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gzira 20:00 1:0
Puskas – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Shkendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris S. – FK Astana • koniec po dogrywce 20:30 2:1
Craiova – Laci 20:30 0:0
Maribor – HIF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajska – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0