0:2
finał (0:1)
11.07.2019, 19:00 • Sūduva Stadium, Marijampolė (LTU) • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
Żalgiris Kowno – Apollon Limassol
0:2
finał (0:1)
Gole: 14. Pittas, 90. Zelaya (kar.)
Kartki: 29. Figueiredo (ŽKA), 42. Šilkaitis (ŽKA), 74. Galkevičius (ŽKA) – 6. João Pedro (APN), 47. Sardinero (APN), 60. Sachetti (APN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 33 % : 67 %.
Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 2:2. Spalone: 2:0. Foule: 15:13.
Żalgiris Kowno:
Mikelionis (C) – Dapkus, Sadauskas, Rudinilson Silva (59. Kloniūnas) – Širvys (79. Otele), Romanovskij, Šilkaitis, Galkevičius, Bushman – Šešplaukis (65. Pilibaitis), Figueiredo
Zmiany: Matuzas – Mockus, Anisas, Kloniūnas, Pilibaitis, Krušnauskas, Otele.
Trener:
Apollon Limassol:
Mall – João Pedro, Selimović (46. Szalai), Yuste, Bessat – Sachetti, Saša Marković – Sardinero (80. Aguirre), Papoulis (C) (65. Gakpé), Pittas – Zelaya
Zmiany: Papastylianou – Ouedraogo, Szalai, Vasiliou, Gakpé, Aguirre, Špoljarić.
Trener:
Sędziowie: Šehović – Macić, Dujak (všichni BIH)
Widownia:
Drugi mecz: Apollon - Żalgiris K. 4:0
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+4
90
90. Zelaya (APN) - 0:2
90
Bramkę z rzutu karnego zdobywa ZELAYA..
89
89.
85
85. Bushman (ŽKA)
80
79
74
74. Galkevičius (ŽKA)
74
69
69. Gakpé (APN)
65
65
60
60. Sachetti (APN)
60
59
47
47. Sardinero (APN)
47
46
46