0:3
finał (0:2)
11.07.2019, 19:00 • Národní stadion, Skopje • 1 runda kwalifikacyjna
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar
0:3
finał (0:2)
Gole: 13. Hadžič, 28. Mandić, 55. Govedarica
Kartki: 30. Dimov (PND), 79. Stojlov (PND)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 2:3. Foule: 8:16.
AP Brera Strumica:
Čubraković – Atanaskoski, Kostov, Dimov, Iljev – Stojkoski, Tomovski, Stojlov – Dorjev, Pandev, Milovanovikj
Zmiany: Alchevski – Jovanov, Krstovski, Manevsi, Mishov, Temelkov, Velinovski
Trener:
Zrinjski Mostar:
Brkić – Kadusić, Jakovljevič, Barbanič, Rugasević – Mandić, Čurjurič, Rustemovič, Sovsić, Govedarica – Hadžič
Zmiany: Soldo – Barisić, Bencun, Celiković, Gojković, Lendrić, Pezer
Trener:
Sędziowie: Steen K. E. (Nor)
Widownia:
Drugi mecz: Zrinjski - AP Brera Strumica 3:0
Piunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaszkert – Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – Petrocub 17:30 1:0
Narva – Buducnost 17:30 0:2
Laci – Hapoel BS 17:30 1:1
Sabail – Craiova 18:00 2:3
Flora – Nis 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan Youths – Domzale 18:30 3:4
Trakai – Klaksvik 18:30 1:1
Rużomberok – Lewski 18:30 0:2
Molde – KR Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 19:00 2:0
Debreczyn – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi H. – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmo – Ballymena 19:00 7:0
Liepaja – Dinamo M. 19:00 1:1
Żalgiris K. – Apollon 19:00 0:2
Dinamo Tb. – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Spartak T. 19:00 2:0
Szachtior S. – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftchi 19:00 0:3
AP Brera Strumica – Zrinjski 19:00 0:3
Fola – Czichura 19:30 1:2
Olimpija – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajska – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Vidi FC 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Cukaricki – FC Banants 20:30 3:0
College Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – Rovaniemi 20:45 2:1
St. Patrick's – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Progres 20:45 0:2
Široki – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Żalgiris 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia 22:00 2:1
Breidablik – FC Vaduz 22:00 0:0
90+5
83
79
78
77
68
66
Zmiana w drużynie Zrinjski Mostar: z boiska schodzi Hadžić, na boisku pojawia się Lendrić.
55
55. Govedarica (ZRI) - 0:3
55
Strzelcem bramki GOVEDARICA.
46
45+1
30
28
28. Mandić (ZRI) - 0:2
28
Strzelcem bramki MANDIĆ.
13
13. Hadžič (ZRI) - 0:1
13
Strzelcem bramki HADŽIČ.
1